Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przestań... Te samojebki przed lustrem tez robisz po to żeby nie pokazywać jak wyglądasz?

Jesteś dużym chłopem, więc nie pisz jak chłopiec i nie kręć, że wyglad nie jest istotny w tym "sporcie".


@max1983: Pisałem już o tym nieraz... Wygląd jest efektem ubocznym, ale też pewnym, dodatkowym wyznacznikiem progresu. Więc dlatego, raz na 1-2miesiące? Zrobię sobię fotkę taką czy inną.... Ile zdjęć na wykop wrzuciłem przez cały okres jak tu jestem?
@IntruderXXL: zdjęcia tego nie oddają, mam na siłowni takiego wielkiego chłopa to ja #!$%@? xD. Jak u ciebie z wytrzymałością w normalnym życiu, chodzenie po schodach i inne czynności? On jak szedł do kibla to tak #!$%@? powolutku i się toczył i to było chyba jeszcze przed treningiem.
@IntruderXXL: Bardzo podziwiam twoją postawę co każdy twój wpis, gdzie piszesz o swoich osiągach, wrzucasz nagrania z siłowni i ze stoickim spokojem wyjaśniasz, że twoją pasją i celem nie jest wakacyjna forma, a prawdziwą radość daje ci każdy kolejny kilogram zalożony na gryf. Nie wiem czy wytrzymałbym czytanie co tydzień 30 wypocin, że ulaniec, że się kłujesz, że okropnie to wygląfa. Tak trzymaj!
zdjęcia tego nie oddają, mam na siłowni takiego wielkiego chłopa to ja #!$%@? xD


@trochejanusz: Heh wiesz co tak to jest na zdjęciach :P Że tego rozmiaru aż tak nie widać.

On jak szedł do kibla to tak #!$%@? powolutku i się toczył i to było chyba jeszcze przed treningiem.


No ja się też toczę lol. Ale jeśli chodzi o kondyncje no to dbam o nią, tak jak napisałem wyżej ćwiczę
@IntruderXXL: Kurde chłopie, żeby z Ciebie ten fat spuścić i przerobić na olej napędowy, to by pełny bak do passata wyszedł. Weź dla odmiany wejdź na redu i się dotnij, bo coś tam pod tymi złogami rzeczywiście siedzi xD Road to Olympia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pewnie już na to odpowiadałeś ale i tak zapytam, odpowiesz najwyżej w skrócie: co zaiskrzylo chęć podnoszenia "jak najwięcej"?


@Slp098: Słuchaj wyglądało to tak że zajmowałem się zupełnie inną sprawą, miałem zupełnie inne cele które mnie kolosalnie absorbowały, ale zdecydowałem się z nich zrezygnować na rzecz zajecia się innymi biznesami, interesami.

Wyszło to tak dobrze że po chwili zorientowałem się że mam mnóstwo czasu wolnego, i przydało by się wyznaczyć jakieś
@IntruderXXL: > mailes jakieś sytuacje gdzie seby się do ciebie pruły i musiałeś dać im po pysku?

@paw4da: Wiesz co... to jest chyba coś w podświadomości... Ale do mnie nikt się nie spina, przeciwnie, każdy chce być kumplem i zbić piątkę lol.


No tak, podświadomość nawet tym najgłupszym jednostkom podpowiada żeby nie rzucać się na niedźwiedzia.
Z każdym Twoim postem czarnalista rośnie, za co Ci dziękuje, o osoby których aktywność