Wpis z mikrobloga

W jakim wieku zdaliście sobie sprawę, że coś jest nie tak z wami?


@Bangos: w 2 gimbazie już zauważyłem, że jestem przegrywem i zaczalem tworzyć teorie #blackpill zanim jeszcze wiedziałem co to jest przegryw i blackpill xD. Też pamiętam jak w gimbazie stworzyłem swoją własną wersję oskiego zanim jeszcze te określenie powstało zeby opisać atrakcyjnego i dynamicznego typa, tylko ja nazywałem ich kubusiami xD
@Bangos mniej czuje, więc spoko. Jestem spokojniejszy. Czasami nawet rzucę się na jakąś książkę, co kiedyś uwielbiałem. Zaniknął nieco ten paraliżujący strach przed działaniem i myślenie nad każdym słowem i gestem.

Ale też z pewnymi rzeczami poradziłem sobie sam, przed lekami - z nienawiścią do innych, strachem przed odzywaniem się. Nie mogłem za to poradzić sobie z procesowaniem dużej ilości bodźców, ale tutaj leki pomagają.
@Bangos: Dotyczące tego do czego chcę dążyć w życiu w różnych jego aspektach, na przykład w pracy, w życiu uczuciowym itd. Myślę jednak, że to chodzi o coś więcej niż tylko poszczególne elementy tej układanki, ale o takie ogólne podejście do życia.