Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@axaha: na serio moje wyniki wyglądają słabo. Podnosiłem 3x swoją masę gdzie on ledwo dociąga do 2 krotności. Weź ty sobie jakiś kalkulator. Albo spójrz na ludzi w klasie wagowej 69 kg co podnoszą jego ciężary czyli ważą 100 kg mniej.

Mam wg formuły wilksa przy 69 kg i 210 kg na martwym 159.14 punktów
A on przy 161 kg i 300 kg na martwym raptem 164.31 punktów.

Tak jest lepszy
@IntruderXXL: siad z 335 kg, martwy koło 370 kg, wl z 250 kg.

A tak szczerze to zabierz się za michę. Masz tłuszczu za duzo. Przecież już czysto arytmetycznie jak schudniesz 20 kg to będziesz mógł te 20 kg dołożyć a pewnie dołożysz więcej.

Tłuszcz to większa produkcja estrogenu, mniejsza wralizowsc insuliny (igf-1 i takie tam co powodują większy wzrost mięśni itd), większą ilość koruzolu co blokuje wzrost mięśni.

A tak
Ale ja przyznam szcze że że byłem naturalem dużo nie wyciskalem i nie robiłem głupich wpisów na Mirko


@omnibus_semper: A ja naturalem nie jestem? LOL. Po drugie ja dopiero zaczynam, mam ledwo 3 lata treningów siadów/ciagów za sobą. To według Ciebie ile po takich 3latach powinienem robić? REKORDY ŚWIATA?! LOL.

Kolejna rzecz piszesz o swoich wynikach... Okej... pokaż jakieś nagrania jak je robisz, albo dyplom z zawodów, cokolwiek.

Podnosiłem 3x swoją