Wpis z mikrobloga

@marek-kalka:
Wyglada głupio ale nie pluje z tego powodu jadem jak ty xD tylko po prostu macham ręka i rozumiem dlaczego tak się stało. Potem powstają takie potworki jak zastępowanie słowa resetowanie słowem zerowanie i ludzie zachodzą w głowę po #!$%@? ktoś to zrobił. Żeby tacy jak ty się nie #!$%@?. Wyzeruj se komputer. Albo nazwij architekturę pan i niewolnik.
  • Odpowiedz
@Flypho: Ale gdzie ja pluję jadem? Każde zachowanie może podlegać ocenie i napisałem, że to po prostu głupie. Przecież OP sam to opublikował jako heheszki, że dziewczyna nie skojarzyła z czym to się je.
  • Odpowiedz
@Flypho: To był mój pierwszy komentarz w tej dyskusji, Twoich jest tyle, że nawet nie chce mi się liczyć. No, ale Ty tylko machasz na to ręką, a ja mam wściekliznę, bo raz napisałem, że coś jest głupie.

Zresztą podajesz zupełnie nieadekwatne przykłady, skup się na wymianie zdań z wpisu i dopiero rozważaj sens.
  • Odpowiedz
@Flypho: jednak rozmawiając z polakami w Polsce po polsku używa się polskich słów a nie robi się jakiś ponglisz ( ͡º ͜ʖ͡º) Mów co chcesz ale gadanie że jest się "senior developerem" to takie samo korpo gadanie jak "Zrób mi to na ASAP bo zbliża się dedlajn i będzie fakap"
  • Odpowiedz
Bo poza środowiskiem nikogo nie obchodzi kto jest head roasterem, roasterem, barista trainer, quality grader itd.


@geuze: A może zwyczajnie nie wiedzą, więc ludzie im rzucają najbardziej tożsame frazesy, aby mogli zrozumieć o czym ktoś mówi? Domyślam się, że "jestem palaczem kawy" też nie mówi, prawda?
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: no zazwyczaj zwyczajnie nie wiedzą, tak jak ludzie nie znają wszystkich nazw korpo-stanowisk w IT. Powiedzenie, że wypala się kawę, zrozumieją praktycznie wszyscy. Oczywiście, część ludzi może nie być świadoma, że kawę się wypala, ale to już inna sprawa.
  • Odpowiedz
Śmieszny ból dupki w komentarzach. Prawda jest taka, że nawet jakby powiedział "programista", to wielu osobom nic by to nie powiedziało. Ot takie klikanie w komputer.
  • Odpowiedz