Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: pousuwałem, bo jak ci napisałem że jestem taką osobą, która jest programistą bez studiów, to te twoje pytania szły w jedną stronę, żeby zdyskredytować że żaden ze mnie programista, bo nie grzebię w machine learningu, tylko robię co innego. Czytając poprzednie twoje odpowiedzi w tym wpisie stwierdziłem że taka dyskusja nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet:
Moim następnym pytanie miało być: czy nie pracujesz przy machine learningu, bo chcesz czy dlatego, że nie mógłbyś. I nie rób ze mnie jakiegoś #!$%@?łego sadysty xD, bo ja wcale nie chcę ci #!$%@?ć, a ty bardzo próbujesz zrobić ze mnie tego złego. Fajnie, że odniosłeś swój sukces. Ja programistów bez wyższego nie spotkałem, a minąłem co najmniej 200 współpracowników podczas swojej dotychczasowej pracy.
  • Odpowiedz
@Flypho: napij się melisy chlopcze. szczekasz jak jakiś dziki pies w obronie autora tego tekstu z obrazka. a prawda taka, ze dzisiaj programista nie różni się niczym od hydraulika - dostaje pieniadze za wykonaną prace. tyle, że hydraulik przed znajomymi nie bedzie #!$%@?, ze jest starszym majstrem hydraulkiem, albo, że zajmuje się sieciami technologicznymi, tylko powie, ze jest hydraulikiem. tyle. beka z typa, co na tinderze pisze jakies madce ze
  • Odpowiedz
@Flypho i kij z tego że pracujesz na całym świecie ale tu spotykasz kogoś spoza branży więc możesz opisywać swoje stanowisko w sposób bardziej zrozumiały lub ogólnikowo w języku polskim ale wciąż zrozumiałe ;) ja mam tak niszowe stanowisko (ok 700 osób w PL), że nawet w obrębie własnej branży zdarza mi się ludziom tłumaczyć czym się zajmuję xD
  • Odpowiedz
@chemix: klasyczny polski „senior” - do 6 miesięcy junior, do 2 lat mid a potem juz senior xD
Dumny z tytułu ktory w kazdym miejscu musi podkreślić.
Ilu ja takich juz przerobiłem, specjalnie omijam ich pozycje przy omawianiu CV i czekam jak długo wytrzymają bez mówieni, ze były SENIOR developerami xD
  • Odpowiedz
@Flypho: Szanuję za wywołanie bólu dupy purystów językowych od siedmiu boleści XD Niby wytykają jednej grupie, że są dziwakami, a oni się nie różnią. Wielcy językoznawcy za 10 gr XD
  • Odpowiedz
@100mph

ogromna społeczność (nie community żebyś nie miał bulu dupy) udostepniajaca masę narzędzi i rozwiązań za darmo

masa projektów opensource w których programiści pracują za darmo

nowoczesne metody pracy, podejście do zarządzania że szef januszpolu musiałby zjeść 3 gary bigosu na uspokojenie jakby o tym uslyszal

kultura dzielenia się
  • Odpowiedz
@maciejze oczywiście że rakowe, znam tylko dwie branże w których ludzie zamiast swoich stanowisk mówią że są z tej branży, to IT i automotive xD potem ciągniesz ich za język i okazuje się że to headhunterzy albo sekretarki :)
nie wiem po co sobie programiści łechtają ego tymi juniorami, seniorami i developerami, chyba chcą być bardziej światowi ale wychodzi wręcz odwrotnie :) dupka mnie nie piecze, to mnie po prostu bawi
  • Odpowiedz
@chemix: Zamiast napisac "zajmuje sie programowaniem" czy cos, to od razu tytulami rzuca. To juz lepiej mogl napisac jaka ma wyplate, bo obydwoje zdaja sobie sprawe z tego, ze nie obchodzi jej co typek robi (tym bardziej ze to nudne IT), tylko ile zarabia.
  • Odpowiedz
@mich160 ja pierdziele jaką gownazeria się zrobiła na tym portalu, nie można napisać byle spostrzeżenia krytykującego ogólne zachowanie jakiejś grupy żeby nie zostać obrzuconym gownianymi oskarżeniami o zazdrość itd., w pycie mam to całe programowanie i developerke xD zarabiam nie gorsze pieniądze w swojej branży i ani nikomu nie zazdroszczę, a wręcz przeciwnie, ani nie mam potrzeby przebranżawiania się
  • Odpowiedz