Wpis z mikrobloga

@kesnall: Ale sie januszostwo zlecialo xD. Propsy za vaga i ten silnik. Bedziesz zadowolony tez mam male TSI i spokojnie smigam trasy po 1000 km bez pierdniecia.
Niestety dla mnie rapid to w ogole poronione auto, taka nieco wieksza fabia ale nadal segment B. Wiem ze octavia odpowiednio drozsza ale ja bym celowal w Leona zeby to chociaz kompakt byl. Ale to tylko moje zdanie. Moim zdaniem kazdy nowy vag
  • Odpowiedz
@fraciu: XD z jakiego doswiadczenia Ty piszesz. To sa obecnie normalne pojemnosci i normalne moce. Kiedys 1.8 turbo 180 „wow niezle dobra moc silnik nie do zajechania”. Obecne 1.2 130 koni „#!$%@? glupcze przeciez to zaraz wybuchnie” xD
To 1.0 ma przy 140km/h 3 tys obrotow i dynamike lepsza niz nie jeden 2.0 wolnossacy ktory max moment uzyskuje przy 5 tys obrotow
  • Odpowiedz
@kesnall: olej najlepiej zmień po pierwszym 1000 km i zobacz ile gówna tam pływa, później w zależności od stylu jazdy jak będziesz piłował to 8 jak spokojnie to 10.000 km, niech ci dobry mechanik dobierze najlepszy olej, to jest podstawa, naprawdę, zobacz sobie na miłośnicy 4 kółek ile syfu spuścili z nowej bmki po 18 tysiącach bodajże.
  • Odpowiedz
@kesnall: zaskoczyłeś mnie tym bagażnikiem. W moim superbie jest 595l, a ma prawie 5m długości. Powiem Ci, że ten rapid ładniejszy niż nowa octavia. Czy to prawda, że Skoda rezygnuje z tego modelu?
  • Odpowiedz