Wpis z mikrobloga

@kapuczina_corki_somsiada
@KENOX
@otua zero wiedzy o motoryzacji, myślicie dlaczego te silniki głównie kupują flota? Bo po 200tys tam się nic nie dzieje.
O TSI 1.2 też tak pisał wykop(mamy w firmie) i genialne jednostki, jak dla mnie następca słynnych 1.9 TDI. Na automobile.de TSK są z przebiegami po 300k.
  • Odpowiedz
@KrotkiSzpic to zerknijcie sobie na bagażnik fabii kombi. Myśmy w firmie mierzyli czy oni nas katologowo w błąd nie wprowadzają. A auto typowo miejskie.
Rapida zastąpi Scala, wreszcie będzie piękny tył.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kesnall: 6.5 to wysokie spalanie, ja mam 1.2 TSI i średnia z 5000km mam 5.3l/100. Na trasie nie przekraczam 5l. W firmie mamy auto z 1.0 TSI i nigdy nie schodzi poniżej 6.5, nie wiem czemu ale te litrowe palą więcej niż nawet 1.4 TSI w tiguanie
  • Odpowiedz
@kesnall gratki Mirku podoba mnie się to auto ;) w firmie mamy flotowki w tej budzie i z tym silnikiem choć bez dsg... Rozważ dodawanie ulepszaczy do oleju- bo te silniki pod ciężka nogą (czyli flotowki) ciężko pracują po 60k przebiegu. Niech Ci służy jak najdłużej:) jeśli nie masz ciężkiej nogi to olej mój komentarz:)
  • Odpowiedz
@kesnall 1.0? Hahaha boże. Fiat uno ma większy motor. Jak można kupić furmanke z takim szmelc silnikiem? Przecież tym nie da się na autostradzie jeździć. Kosiarki maja większą moc
  • Odpowiedz
@kesnall też mam nowego rapida z tym silnikiem i muszę powiedzieć szczerze że jestem przyjemnie zaskoczony ;) Dlaczego musiałeś czekać aż 3 miesiące na samochód? Jakieś specjalne zamówienie?
  • Odpowiedz
@nie_programista_20k: tak i dlatego co kro słychać że te silniki jebią się na potęgę, ostatnio olej wymieniłem wymieniłem to stał Qashqai z rozwalonym silnikiem też jakieś 1,2 czy coś i 130 tys przebiegu, wszędzie trąbią że te silniki się jebią a ty powiesz że nie xD, jeszcze jak ktoś jeździ po mieście to spoko ale na autostradzie już z tymi autami tak fajnie nie ma (oczywiście też zależny od skrzyni).
  • Odpowiedz