Wpis z mikrobloga

@Stanley666: napisałem że padnie na gwarancji? To po prostu za mały silnik na takie auto, oczywiście to moje zdanie z mojego doświadczenia. A nawet na wypoku było ostaniu że komuś ten silnik na gwaranci padł, chyba przy 110 tys
@kesnall
mam tak, że patrzę na nowe ładne, dobrze wyposażone samochody aż chciałoby się nimi przejechać może nawet kupić
ale patrzę na te śmieszne pierdziki pod maską i się odechciewa
miałem okazję jeździć roomsterem z 1.0 czy 1.2
w mieście spoko ale w trasie masakra
spalił więcej niż 2.5tdi w 1500kg samochodzie, wyprzedzanie musiałem taktycznie planować a jechałem sam a co dopiero z pełnym pokładem
ehh
@kesnall: Gratulacje fajna bryka. Sam zmienilem 2.3 250KM na 1.4 tsi i jestem zadowolony. Co do silnika to 1.0t wystarczy w tak lekkim aucie. A co do wysilenia jednostki to teraz Msport wypuszcza fieste na rajdowe trasy 1.0t 210 KM... . Z tą zmianą oleju po 1000 km to tez przesada. W auto-świat są testy po 100 000 lub nawet 200 000 i wedlug Dekry zero zuzycia silnika, w tym panewki
@kesnall: w takich autach duże znaczenie ma czy jedziesz samemu. Jak jedziesz sam to pewnie nawet się odpycha ale jak wsiada jeszcze dwie osoby to już ciężko. Jeździłem trochę Jetta 1.2T czterocylindrowa. Gratuluje i szerokości :)