Wpis z mikrobloga

@kesnall: Sedan, najgłupsze i niepraktyczne nadwozie. W sam raz dla wąsatych januszy chcących się pochwalić że majo premium lymuzyne, A ten silnik to do kosiarki się nadaje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kesnall: nie dałbym do rapida tak małego silnika. To te śmieszne 3 cylindrowe ulepy?
Niemniej, szerokości, rapidy są niezłe wg mnie, choć moje serduszko u skody bezdyskusyjnie zdobył superb kombi z poprzedniej generacji i Octavia combi 3, nie umiem po prostu czuć się komfortowo z parkowaniem sedana czy hatchbacka, jak wiem że za szybą jest jeszcze dupa.
Pozdrawiam, użytkownik Octavii 1 hatchback.
  • Odpowiedz
Przy 4 osobach na pokładzie i prędkości autostradowej spalanie będzie na poziomie 10 litrów benzyny i 100ml oleju na 100km ,taki wzór VW grup
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kesnall: jak tylko do miasta to ja bym się pokusił o motur, omijasz korki i cyk jesteś na pierwszym miejscu na światłach bęc.
Ale rzeczywiście, w mieście 1.0 styknie. Nie wiem, mnie po prostu 1.0 i Skoda z gabarytami rapida czy Octavii no nijak nie pasują, to nie Clio czy uniacz, żeby dawać taki mały silnik. Ale pewnie dlatego jestem, kim jestem a nie pracuje jako konstruktor samochodów :d
  • Odpowiedz
Ale się januszostwo wylało pod wpisem. Doładowane silniki 1.0 od lat już siedzą w Fordach i nic się z nimi nie dzieje. Co więcej, całkiem przyjemnie się nimi jeździ.

A autko fajne, choć ten tył mi średnio podchodzi. Niech służy!
  • Odpowiedz