Wpis z mikrobloga

@MrGalosh: Ooo ktoś z podrobami. Im zdrowsze zwierze tym lepsze podroby, mają w sobie zdecydowanie więcej nutri niż rośliny. Swoją drogą masz jakieś dobre źródełko? Wątróbka i serca, czy coś jeszcze?
  • Odpowiedz
wiesz co nas rozni jelopie?


@BardzoWaznyUzytkownik: oho, odpalił się.

Przejdz na wege na rok to pogadamy. Nabierzesz troche swiadomosci wzgledem wlasnego organizmu.


Patrząc na to jak się zachowujesz, to mam co do tego pewne obiekcje... Nie odróżniasz wątróbki od gówna, więc nie wiem kto tu ma problemy ze świadomością.
  • Odpowiedz
Nie wiem co za dietę stosujesz, ale w gównie witamin nie znajdziesz.


@MrGalosh: Nawet nie wiesz jak sie mylisz. W gownie znajdziesz m.in witamine B12, K. Dlatego Vege musza sie b12 suplementowac bo juz minely czasy kiedy jemy brudnymi lapami prosto z ziemi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BardzoWaznyUzytkownik: Cukier 99?? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To dużo jak na zdrowego człowieka. Ja 93 (na czczo) mam gdy dzień wcześniej wpieprzałem pizze. Masz problem z cukrem, a to że masz go od dawna, tym gorzej dla Ciebie.
Zbadaj sobie krzywą cukru razem z insuliną.
  • Odpowiedz
Swoją drogą

Niestety sam tak jadlem, ze na kanapeczke szyneczka i czesc.

To jest niestety jedna z gorszych kombinacji żywieniowych. Dużo cukru i dużo tłuszczy sprawia, że tłuszczy nie spalamy a w organizmie jest bardzo dużo cukru, którego musimy spalić bo inaczej będzie problematyczny. Ja uwielbiam kanapeczki z szyną i twarożkiem, ale to już pieśń przeszłości.

Czulem sie jak gowno i mialem cala morde w pryszczach.
  • Odpowiedz
@BardzoWaznyUzytkownik: TSH to akurat się robi kilka razy w przerwach po 1 miesiąc, wiem, bo żona ma haszimoto i tak sobie badała gdy było coś nie tak. To, że raz miałeś 3.3, a raz 14 jakoś nie napawa optymizmem. Jeśli nie jesteś pewny to idź do endokrynologa.
ProTip: prywatne labolatoria często są lepszej jakości, bo państwowe działają jak NFZ...
Swoją drogą zrób sobie jeszcze Cholesterol (czyli HDL LDL i trójglicerydy)
  • Odpowiedz