Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@efek: ja jestem rok starszy i w zeszłym roku zawinęli mnie na ćwiczenia na 15 dni na przełomie listopada i grudnia, żadnego ganiania ani ubierania masek nie było :) za to dwa razy na strzelnice do Bielsko Białej żeśmy pojechali postrzelać :) ogólnie luz, ale może przez to, że to byla część sztabowa Anakondy, pewnie na części poligonowej by nas mocniej przeciorali :)

Na pocieszenie napisze że na ponad sześćdziesiąt ludzi
Nawet jak już was wezwą to maksymalnie na dwa tygodnie a większości na dzień dla formalności. A niektórzy chcą sobie łamać ręce i nogi czy skakać z mostu jakby mieli iść na dwa lata jak w Korei Południowej ¯\_(ツ)_/¯

W większości i tak biorą ludzi po przysiędze a świeżaków nie tykają, fali już nie ma itd. A jeżeli będziecie mieli mega pecha i jakimś cudem dostaniecie to wezwanie to nie łamcie sobie
@KocurYT: Masz wpisany okres do 23.03 i stawić też się musisz dopiero 23.03 czyli w sumie na jeden dzień.
Serio tak to ci przeszkadza by na jeden dzień, za 93zł przejechać się do wojska gdzie masz blisko tego Płocka tę jednostkę?

Dla reszty martwiących się o losy w pracy, 23.03 to sobota i nawet jak wtedy pracuje to na takie wezwanie każdy pracodawca ma obowiązek zwolnić pracownika.
Przyjadą do ciebie zielone ludziki z bereciakami z napisem "ŻW" i cie w dość jasny sposób zaproszą abyś wybrał się z nimi. To jest obowiązkowe jak każde kiedy wzywa cie WKU. Najlepiej to napisz albo zadzwon do nich i się zapytaj. Ktos ci na pewno odpowie.


@Eskeel: W takim układzie mogą mi #!$%@?ć bo nie mieszkam w Polsce (σ ͜ʖσ)
@m0rgi: Ja jestem rocznik 94, z tego co pamiętam w 2013 roku zaglądali mi w dupe a od 2,5 roku mieszkam na stałe za granicą w tym w UK. Najlepsze że mam zameldowanie na adres do którego już dostępu nie mam bo rodzice wyprowadzili się do innego województwa a ja miałem #!$%@? na zmiane meldunku. To co teraz?