Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KocurYT: miraski, a powiedzcie mi jedno. Mam 34 lata, w wojsku nigdy nie byłem i nie zamierzam. I załóżmy, że mnie powołają na ćwiczenia. I że na nie pojadę. To serio. Mam 34 lata, rodzinę i pracę i mam biegać bo mi jakiś debil gwizdkiem gwizdnie? Albo zakładać maskę pgazkę? Przecież mogę nie móc zrobić 1 pompki albo broń może mi wypadać z ręki. I takim niezainteresowanym będą robić problemy na
@saper_vodiczka Ostatniego roku? Chyba ich #!$%@?. Sa wypisy ze szpitala z kazdego leczenia. Stopa pod katem 45 stopni wyraznie widoczna. Nawet na bacznosc nie stane. Albo stopa prosto albo kolano. Wybrac prosze ;).
Robota 8 godzinna jest nagradzana bolem ;).

Ale #!$%@? z tym. Ja tam wezwania nie mam.
@Panciu2 Jest możliwość, że wezwanie trafiłoby pod ostatni adres zameldowania. I tak, mogliby Ciebie za to zgarnąć, jeśli nie wytłumaczysz się z tego w czasie.

@efek I cyk, bagiety po Ciebie jado ( ͡º ͜ʖ͡º)

@restecp I jakie oferujesz alternatywne rozwiązanie dla WKU?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saper_vodiczka: art 85 konstytucji:

Obywatel, któremu przekonania religijne lub wyznawane zasady moralne nie pozwalają na odbywanie służby wojskowej, może być obowiązany do służby zastępczej na zasadach określonych w ustawie.
@dildo-vaggins jeden z wielu fragmentow konstytucji, ktory został juz wlasciwie zmieniony ustawa. Zawieszono ZSW-zawieszono Sluzbe Zastepcza. Martwy przepis. Nikt juz na komisji nie kieruje do sluzby zastepczej, a nawet za czasow kied mozna bylo tam isc, to nie bylo to takie proste