Wpis z mikrobloga

@KocurYT: Myślicie, że różowych też to dotyczy? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bo 2 lata temu (razem ze wszystkimi koleżankami z roku) zostałam zaciągnięta na komisję z racji ukończenia medycznego kierunku studiów, dostałam ksiażeczkę i kat. A ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Myślicie, że różowych też to dotyczy? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bo 2 lata temu (razem ze wszystkimi koleżankami z roku) zostałam zaciągnięta na komisję z racji ukończenia medycznego kierunku studiów, dostałam ksiażeczkę i kat. A ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@cialomigdalowate: Na ćwiczenia nie wiem, w razi mobilizacji z okazji wojny - dotyczy.
@KocurYT: jestem oficerem z jednostki której to pośrednio dotyczy i powiem tyle ręce opadywuja. Już teraz rozumiem czemu są takie niskie wskaźniki. To co dostałeś jak sam papier wskazuje to jednodniowe ćwiczenia rezerwy. Wojsko prócz tego że jest zawodowe musi mieć plan na czas W ale widzę tego nie rozumiecie.
@KocurYT Jeżeli nigdy nie byłeś w wojsku i jedyne co masz to kat. A to nie powinienes tego dostać. Ćwiczenia rotacyjne dotycza tylko żołnierzy nsr oraz rezerwy, a służba przygotowawcza jest służba ochotnicza, sam musisz się tam zgłosić i wbrew pozorom nie każdemu tak łatwo jest się dostać. Sugeruję, abyś skontaktował się z WKU w Twoim regione bo najprawdopodobniej zaszła jakaś pomyłka, tym bardziej, że Ty z tego co mówisz nawet nie