Wpis z mikrobloga

@KocurYT: chyba bait ale nie wiem. A moze jednodniowe szkolenie? Bo z tego co slyszale bioro tylko rezerwistow po przysiedze, ja mialem tylko WKU i kat. A wiec chyba nie wezno (a w sumie poszedlbym chetnie jak bym dostal zaproszonko xD)

Btw wojska rakietowe to moze polecisz w przestworza xD
@KocurYT: jestem oficerem z jednostki której to pośrednio dotyczy i powiem tyle ręce opadywuja. Już teraz rozumiem czemu są takie niskie wskaźniki. To co dostałeś jak sam papier wskazuje to jednodniowe ćwiczenia rezerwy. Wojsko prócz tego że jest zawodowe musi mieć plan na czas W ale widzę tego nie rozumiecie.


@Wojtex90: Rozumiemy, po prostu mamy #!$%@? na wasze ćwiczenia panie oficer ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie
@KocurYT: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
@bajnok8: #!$%@? mam, poza starym dowodem osobistym gdzie jest adres nic więcej tam nie mam. Paszport nie ma wymaga zameldowania, samochodu na siebie tam nie mam a prawo jazdy mam zagraniczne. Z US już od ponad dwóch lat się nie rozliczam