Wpis z mikrobloga

Kuzyn ze strony ojca ma za nie całe dwa tygodnie studniówkę, niestety nie stać go by wydać 900-1100zł na garniak ze sklepów jak Bytom, Vistula itp itd., w Małym miasteczku do którego ma 10km jest parę sklepów z garniturami, poszedł do jednego chyba nazywa się ,,moda damsko-męska" i zrobił fotkę

Prosi mnie w czym by lepiej wyglądał
który garniak ma wybrać?
ja preferuję numer 1

#pytanie #ankieta #modameska #garnitur #kiciochpyta #ubierajsiezwykopem #studniowka
#garnitur
Pobierz Lukardio - Kuzyn ze strony ojca ma za nie całe dwa tygodnie studniówkę, niestety nie ...
źródło: comment_1XQh2fF1dpBJrBLxm3EsVxgayQAwh0eA.jpg

Który garnitur dla kuzyna

  • 1 35.0% (476)
  • 2 2.2% (30)
  • 3 6.0% (81)
  • 4 2.8% (38)
  • 5 6.1% (83)
  • niech nie dzie/żaden 47.9% (651)

Oddanych głosów: 1359

  • 71
@Lukardio: weź go do jakiegoś Lavardu ( tylko że w dużych galeriach maja dużo drożej jak w małych sklepach ) przecież te ze zdjęcia to wyglądają jak ze stadionu a chłopak wchodzi w taki wiem ze przyda mu się pożądny gajer na najbliższe lata
@Lukardio Niech się pomierzy (klata, wzrost, nogawki, rękawy, itp.) I kupi używaną Vistulę / Bytom / coś przyzwoitego na Allegro. Najlepiej taliowany. Niech poczyta jak to powinno leżeć. Najlepiej granatowy albo ciemny grafit, niekoniecznie czarny, bo wbrew pozorom jest najmniej uniwersalny. I na 2 guziki. Za 200 PLN, często z darmową wysyłką i zwrotem jakby co ma szansę wyrwać coś że 100% wełny, w czym będzie na bank wyglądał dużo lepiej, niż
@Lukardio: https://www.pakolorente.com/search.php?text=Garnitur
Spodnie 99, marynarka 199, zestawy od 299

Ja kupiłem tutaj:
https://sklep.pawo.pl/381-garnitury

Kurtkę z 1300 na 249 z wełny, bdb jakości, zobacz jakie są ceny wyprzedażowe! Nie mówię o jakości jak jakieś premium za 3k-7k ale dają radę i nie wyglądają jak te ze zdjęcia które już tutaj kiedyś widziałem, bo go pamiętam - więc to zarzutka :P
@jmwaj: mając 500 zł na wszystko to świata nie zawojuje :D w sierpniu kupowałem garnitur na wesele kumpla, to sensowne komplety pod względem jakości i wyglądu zaczynały się od 800.
@Lukardio w Warszawie jest kilka sklepów Roland. Tam szyją na miarę i myślę ze w 400 się można zmieścić. Tylko trzeba mieć wizje konkretnego garnituru, naciskać żeby byl dopasowanych bo inaczej mogą dobrać jakies wiejskie wstawki.
@Lukardio: po pierwsze to musi przymierzyć te garniaki żeby zobaczyć czy w ogóle wygląda w którymś dobrze. Bo tak na pierwszy rzut oka to wszystkie fasony są dokładnie te same. Tylko kwestia kolorków.
@Lukardio: btw w marynarce pewnie nie będzie tańczyć oprócz poloneza (chyba ze będzie tylko walił wude przy stoliku XD) wiec w sumie skupiłbym się na doborze krawata i koszuli, bo tak naprawdę jak to dobrze dobierze to już się w budżecie zamknie i nie będzie wyglądał jak dzban :D
@Lukardio jak że świętokrzyskiego to niech jedzie do Maxiumusa albo Centrum Mody pod Warszawą. W tym pierwszym za 500 kupi świetny garniak. Sam zawsze brałem Vistula albo ostatnio Giacomo Conti ale serio tam ta sama jakość za mniejsze pieniądze a i wydaje mi się że obsługa też dobrze dobiera nie tylko rozmiarem ale i krojem i kolorem.