Wpis z mikrobloga

Kuzyn ze strony ojca ma za nie całe dwa tygodnie studniówkę, niestety nie stać go by wydać 900-1100zł na garniak ze sklepów jak Bytom, Vistula itp itd., w Małym miasteczku do którego ma 10km jest parę sklepów z garniturami, poszedł do jednego chyba nazywa się ,,moda damsko-męska" i zrobił fotkę

Prosi mnie w czym by lepiej wyglądał
który garniak ma wybrać?
ja preferuję numer 1

#pytanie #ankieta #modameska #garnitur #kiciochpyta #ubierajsiezwykopem #studniowka
#garnitur
Lukardio - Kuzyn ze strony ojca ma za nie całe dwa tygodnie studniówkę, niestety nie ...

źródło: comment_1XQh2fF1dpBJrBLxm3EsVxgayQAwh0eA.jpg

Pobierz

Który garnitur dla kuzyna

  • 1 35.1% (478)
  • 2 2.3% (31)
  • 3 5.9% (81)
  • 4 2.8% (38)
  • 5 6.1% (83)
  • niech nie dzie/żaden 47.8% (652)

Oddanych głosów: 1363

  • 71
  • Odpowiedz
@Lukardio: na olx sprawdź, bo idzie wyhaczyć tanie garniaki dobrej jakości i wyglądają lepiej niż te wszystkie razem wzięte.

Pamiętaj, że garnitur to nie wszystko. Jeszcze koszula, buty, pasek oraz krawat/mucha.
  • Odpowiedz
@Lukardio: Jezu chryste te wszystkie garnitury wyglądają jak PRL i świecą się jak psu jajca, nie rób tego chłopakowi.
Jest od cholery sklepów, jak chociażby top-secret, gdzie na chwilę obecną idzie kupić dobrej jakości marynarki na przecenach -70% za ~150zł
Te wszystkie sklepy "moda damsko-niemęska" zatrzymały się w 1970, omijać to szerokim łukiem
  • Odpowiedz
@harakiri888: chodzi o kwotę jaką ma do wydania, za 450 nie kupi fajnego klasycznego garniaka ze wszystkimi dodatkami. Lepiej serio zjechać trochę z tradycji i wybrać dobry casual niż te świecące dresy z 1 postu. Ale fakt zgadzam się, że to powinien być najlepiej jak najlepszy garniak.
  • Odpowiedz
@Lukardio: to niech lepiej idzie do zary i kupi czarne spodnie z białą koszulą. jak starczy kasy, to niech weźmie marynarkę. nie wyda więcej niż 400-500 zł, a bedzie wyglądał dużo lepiej niz w tych workach ze zdjęcia.
  • Odpowiedz
@Lukardio numer jeden, tylko niech dobierze dobry rozmiar, a potem zabierze do krawca i niech mu go wytaliuje pod niego. Do tego pożycz mu zegarek i będzie gitara :)
  • Odpowiedz
@Lukardio: tylko błagam, jak kupicie już taki gajer to migiem do krawcowej żeby ogarnęła nogawki, rękawy etc. Materiał i krój jeszcze ujdzie, ale na bank będzie w tym wyglądał jak w garniturze po starszym bracie. Niewielkie poprawki krawieckie działają cuda.

  • Odpowiedz
@Lukardio jak przy garniakach jesteśmy. W maju zeszłego roku musiałem kupić garnitur bo szedłem na wesele kuzyna. Budżet cienki, z 700zl miałem. Poszedłem do Bytom, po chwili podbił już chłopak z pytaniem czy może pomóc. Pokazał mi kilka modeli, ale #!$%@? ponad 1500zl xd mowie mu ze mam ograniczony budżet, on mówi ze niektórych rozmiarów juz nie ma. Ale przyniósł mi jakiś garnitur, zakładam, mówi ze dobrze pasuje, przyniósł kolejny model
  • Odpowiedz