Wpis z mikrobloga

Aż nie mogę się doczekać The Elder Scrolls 6, który będzie chodził na zmodyfikowanym silniku który pamięta jeszcze czasy Morrowinda. Już Fallout 76 pokazuje że ten silnik nie wyrabia, a co dopiero będzie przy TES6, bo szanse na to że Bethesda użyje innego silnika, jak np. Unreala albo napisze nowy silnik od podstaw są wręcz zerowe.

Todd, proszę, nie zawiedź mnie, pokaż na co cię stać.

#pcmasterrace #gry #bethesdasucks #konsole
Pobierz supra107 - Aż nie mogę się doczekać The Elder Scrolls 6, który będzie chodził na zmod...
źródło: comment_uo3JG5lwGT5oWMuG1cEuWlh3STWbKyEg.jpg
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
jakby gra byla pelna contentu przedstawiajacego ciekawy lore i interesujaca historie to ok


@Bernan: nie, nie ok. Ta gra kosztuje 60usd. To nie jest jakieś indie. Widziałeś gameplaye? Blokujesz się pod tkanina, pod parasole, bo jest tak samo twarda jak mury. 2018 rok. Myślę że już Unity by lepiej ogarnęło. Przecież to wygląda tak, że jest więcej spriteow, ale podłoże dalej jest strasznie płaskie. Idziesz drogą, a tekstura asfaltu i kamieni
Ja nie wiem co oni mają w głowach


@Paczek_w_masle: Cebulę ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Hurr po co nowy silnik, jak gry na starym i tak się sprzedają durr".

Bethesda sprzeda w końcu tego Fallouta


@TypowyRobert: Coś czuję, że prędzej doczekamy się inwazji kosmitów na Ziemię albo czarnego papieża, niż takiej sprzedaży ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ja już niczego nie oczekuję od tes6
Pobierz kompek - > Ja nie wiem co oni mają w głowach

@Paczekwmasle: Cebulę ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Hu...
źródło: comment_h4M9m3k7q2NZSxFmQntsqBtRUdUuI8yg.jpg
@Paczek_w_masle: E tam, activision dusi idtech3 z quake3 arena w każdym nowym codzie i jakoś działa xD
Tylko że tam gimbaza nie oczekuje nic więcej niż 300000 skórek i 2 miliony aczików, a tutaj próbują tworzyć rpg xD
Creation kuleje oprócz tekstur również poprzez fizykę i symulacje jako taką - to silnik zrobiony pod solowe wymachiwanie kordzikiem, a nie strzelanie się w multi i to nawet bez możliwości jego przebudowy (jak
@chcialbys_miec_taki_nick: To świadczy o tym jaki ten silnik jest beznadziejny, od zawsze postaci wyglądają jakby chodziły z kijem w dupie i tego nie poprawiają - widocznie kod jest tak skopany, że od animacji uzależnione jest działanie innych mechanizmów gry.
Niestety na zmianę silnika ich po prostu nie stać i finansowo (nie żeby nie mieli pieniędzy, ale tworzenie nowego to inwestycja milionów dolarów w ciemno) i czasowo...