#f1 ktokolwiek ukladal kalendarz w tym roku to chyba z c---a spadl, ledwo czuje ze trwa jakikolwiek sezon poza weekendami, bo najpierw przerwa miesiac przez wojne w iranie, potem kolejne 3 tygodnie, teraz znowu dwa xD nie mozna bylo jakos tego poprzestawiac, tak zeby faktycznie bylo co ogladac?
@dodi-lukebakio: no tak, ale wlasnie, nie mozna bylo wtedy przearanzowac jakos tego kalendarza? Juz wywalone w te kwietniowe GP, ale pozniejsze przerwy to jest jakis zart xd