Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mortiusz

Mortiusz

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6310
  • Znaleziska 59
  • Mikroblog 6251
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 23
Mortiusz
Mortiusz 46 min temu
  • 5
#f1 wyscig dla koneserow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz 1 godz. i 24 min temu
  • 1
#f1 i c--j pojezdzone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz 20 godz. i 11 min temu
  • 4
tag #f1 wypowiada sie o leclercu
Mortiusz - tag #f1 wypowiada sie o leclercu

źródło: IMG_5286

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nico-toscani
nico-toscani
przedwczoraj, 13:07:17
  • 3
#f1 Dopiero oglądam trening, widzę że nasz brytol olie się rozwija i już od idiotów wyzywa xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz przedwczoraj, 13:14:53 via Wykop
  • 3
@nico-toscani: dobrze zwyzywal estenba to pajac
  • Odpowiedz
Mortiusz
Mortiusz przedwczoraj, 12:30:37
  • 5
#f1 ferrari najszybsze na treningu, to znaczy że w niedziele bedzie chujnia mozna sie rozejsc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz 27.05.2026, 10:11:03
  • 3
#f1 ktokolwiek ukladal kalendarz w tym roku to chyba z c---a spadl, ledwo czuje ze trwa jakikolwiek sezon poza weekendami, bo najpierw przerwa miesiac przez wojne w iranie, potem kolejne 3 tygodnie, teraz znowu dwa xD nie mozna bylo jakos tego poprzestawiac, tak zeby faktycznie bylo co ogladac?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz
Autor
27.05.2026, 11:16:15 via Wykop
  • 1
@dodi-lukebakio: no tak, ale wlasnie, nie mozna bylo wtedy przearanzowac jakos tego kalendarza? Juz wywalone w te kwietniowe GP, ale pozniejsze przerwy to jest jakis zart xd
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
24.05.2026, 21:41:04
  • 0
Czemu Leclerc tak wolno?
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Mortiusz
Mortiusz 24.05.2026, 21:41:30 via Wykop
  • 3
@Piotr_Rupik: przydriftowal podczas jednego VSC xd
  • Odpowiedz
Mortiusz
Mortiusz 24.05.2026, 21:40:59
  • 4
#f1 dziekowanie chlopakom z fabryki, absolutny klasyk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz 24.05.2026, 21:36:18
  • 4
#f1 pokazuja jak mrowa gapuje lance, a gasly z lawsonem na malutkim ekraniku xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz 24.05.2026, 21:30:38
  • 0
#f1 dla was SIR Lewis Hamilton ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz 24.05.2026, 21:01:40
  • 1
#f1 k---a ale szczerze redbull chyba przyniosl najlepsze poprawki po tej dlugiej przerwie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mehhhhhhh
Mehhhhhhh
24.05.2026, 20:59:36
  • 0
#f1 dobra jeszcze trochę i Stroll w punktach. Ja wierzę że to jest możliwe.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz 24.05.2026, 21:00:40 via Wykop
  • 0
@Mehhhhhhh: nie no nie przeginajmy xd
  • Odpowiedz
Mortiusz
Mortiusz 24.05.2026, 20:57:38
  • 18
#f1 Hadjar: prawie o--------a leclerca z wyscigu
Leclerc na radio: nearly a huge one hehe
Mortiusz - #f1 Hadjar: prawie o--------a leclerca z wyscigu
Leclerc na radio: nearly ...

źródło: IMG_5231

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz 24.05.2026, 20:51:43
  • 12
#f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mortiusz - #f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_5230

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz 24.05.2026, 20:49:14
  • 3
#f1 O K---A AHAHAHAHA
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz 24.05.2026, 20:43:02
  • 2
#f1 dobra jak gekon wygra ten wyscig przez team orders to mnie p-----e
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZarejestrowanyMimoWoli
ZarejestrowanyMimoWoli
24.05.2026, 20:43:53 via Wypiek
  • 0
@Mortiusz tutaj jak najbardziej poprawne polecenie bo Kimi dostałby kare
  • Odpowiedz
Mortiusz
Mortiusz 03.05.2026, 18:57:13
  • 13
#f1 przynajmniej ten wyscig byl totalna kompromitacja dla gekona, pokazal co tak naprawde potrafi (czyli absolutnie nic xD)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz 03.05.2026, 18:44:26
  • 7
#f1 klekle oficjalnie zesral sie metr przed kiblem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SteelChuckNorris
SteelChuckNorris
03.05.2026, 18:52:14 via iOS
  • 1
@Mortiusz: Właściwie to niewiele dalekie od prawdy bo do mety zostało kilkadziesiąt metrów xD
  • Odpowiedz
Mortiusz
Mortiusz 03.05.2026, 18:39:09
  • 12
#f1 XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortiusz
Mortiusz 03.05.2026, 17:11:53
  • 1
#f1 bateryjka sie skonczyla i c--j
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • chuj

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.04.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking