Wpis z mikrobloga

@Kapitalis: Zawsze mnie to r---------a, tyle potrzebujących, chorych, cierpienia naokoło. Nie ma k---a autystycznych dzieci w Polsce że trzeba jechać do Chin? W---------ć 10 koła na podróż żeby pomóc w k---a Chinach. Podczas gdy w lokalnym domu dziecka za tyle to by wszystkie dzieci jadły przez pół roku... Ale nie, głupie p---y altruistki pojadą na drugi koniec świata... bo wcale nie chodzi o żadną pomoc, tylko o trip do Chin
  • Odpowiedz
@Kapitalis: A ja pomogłem kilku osobom w znalezieniu pracy w IT i w zrobieniu pozwoleń na b--ń. Ponoć jeden łepek z mojego osiedla przez mój kontent w social media przestał chlać, zaczął ćwiczyć i teraz służy w wojsku, zasłyszane od matki.
  • Odpowiedz
@droppedmidget: Dokładnie. Mnie najbardziej rozkłada u pewnych znajomych wrzucanie informacji o biednych piskach w schroniskach. Wiem, że biedne ale może lepiej rzucić datki właśnie na dom dziecka, hospicja dziecięce itp., a potem w szeregu ustawić czworonogi ze schroniska?
  • Odpowiedz
@robert-str: Niech każdy daje pieniądze na co chce~ Osobiście prędzej dałabym na 'biedne piski' niż na hospicja czy domy dziecka. Poza tym naprawdę myślisz, że jak ktoś zobaczy posta z prośbą o wsparcie schroniska czy jakiegś chorego zwierzaka to pomyśli sobie 'Ooo, okej, dzisiaj nie dam na biedne / umierające dzieci, wspomogę za to tego piesa'. Schroniska i stowarzyszenia pomagające zwierzętom też potrzebują pomocy i mają prawo się reklamować na
  • Odpowiedz
@robert-str: a co cię to interesuje? Niech ludzie pomagają jak chcą, jak ktoś chce to niech wspiera schroniska.

Strasznie z-----e te komentarze. Ja bym wolał wolontariat w jakimś fajnym miejscu, gdyby było zakwaterowanie i jakaś możliwość zwiedzania niż w PL. Chyba można połączyć przyjemne z pożytecznym?
  • Odpowiedz