Wpis z mikrobloga

@AnalnyNiszczyciel: Zależy o który model się rozchodzi, bo jak mowa o czymś typu C3 to fakt, tanie auto byleby dojechać z celu do celu. Jednak wspomniana C5 z tym zawieszeniem to jest jednak coś, tyle, że już jej nie ma.
Każdy ma swoje preferencje, ale chyba muszę się zgodzić, że "Citroën zdechł i tyle".
@Matlaw: c5 swojego czasu to było auto które pod względem komfortu biło na głowę passata czy mondeo będącego jego głównym konkurentem. Miały te auta dobre opinie i były wygodne jak klasa wyżej. Szkoda ze citroen tak zmienił kurs. Jeśli chodzi właśnie o ten segment to jest lipa. Bo masz do wyboru Passat, superb, insygnie, mondeo. Laguny i tak nikt nie kupi bo za tydzień będzie jeździć na lawecie. Accorda juz nie
@pogop: śmiechłam XD ja sobie jeżdżę małym piździkiem C2, wersja sport, ze spojlerem XDDDDDDD, idelany, miejski, wszędzie się zmieści i tyle, szału w citroenie nie ma, ale daje rade, aby pomknąć po mieście i wycisnąć z cytryny co się da na autostradzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
: jak ktoś kupuje francuski z salonu, to zawsze mówi, że się nie psuje, żeby ludzie się z niego nie śmiali


@deadboy: mam 3 citoreny, 0 awarii, 3 wujków miało i kilku znajomych, nikt żadnych napraw poza wymianą klocków/tarczy itp. nie wymieniał, nawet po przejechaniu 500-700k km....