Wpis z mikrobloga

  • 785
No i stało się... Po 10 latach znajomości, 7 latach związku i zaledwie roku małżeństwa, zostawiła mnie dla innego... Ostatnie kilka miesięcy oklamywała...powiedziała, że nie da rady dłużej ze mną być, że ma uczucia do tamtego, ot tak... To po co ten ślub był... Wspólne plany.. Dokładnie jutro wypada rocznica... Nie wiem kompletnie jak mam sobie z tym poradzić... () mam trochę słabą psychikę a boję się, że mnie to całkiem zniszczy...
#zwiazki #malzenstwo #feels #zalesie #depresja
  • 227
  • Odpowiedz
@sombreroo panie złoty baby są wbrew pozorom strasznie proste, kuwa miałem nie pisać Ale napiszę prawda jest taka... okazała się szmatą jednakże to nie do końca jej wina, winę widzę w tobie już po samym wpisie...zal ... smutek ... co mam robić kuwa bądź facetem A nie cipką byliście że sobą 7 lat zdazyliscie się do siebie przyzwyczaić.
Ona jest jak to wcześniej wspomniałem babą mózg jak u kury daj jej
  • Odpowiedz
@sombreroo: czyli poszła do pracy i zmieniła się w korpo-biurwe. Pewnie myśli ze z tym swoim kochasiem żyje w świecie jakichś strasznie ważnych spraw i ty już jesteś za krótki dla niej bo ona robi ważne hehe projekty. Pewnie za jakiś czas będzie chciała wrócić.
  • Odpowiedz
koleś dobrze o tym wie, wszyscy w jej firmie wiedzą że ma męża. Więc to najgorszy typ człowieka, #!$%@? się w czyjeś małżeństwo i doprowadzić do tego..


@sombreroo: najgorszym typem człowieka to jest twoja żona szmata, a nie ten gość. Temu facetowi powinieneś podziękować za wykrycie szlaufa.
  • Odpowiedz
z tym strzelaniem to może trochę niebezpiecznie być ;p


@orw: tak, jak z goleniem (ostrze), krojeniem pomidorów, jazdą samochodem (czołówka), itd jak będzie chciał to i tak nikogo nie powstrzymasz, impuls i oknem wyskoczy. Natomiast strzelanie doskonale zajmuje umysł, celne wymaga dużego skupienia. Jak jestem na strzelnicy to 2h nie mam czasu o niczym myśleć! Poza tym zajefajna sprawa. kocham #!$%@? do papieru.
  • Odpowiedz
  • 1
@sombreroo współczuję. Zwłaszcza, że wiem jak to jest, i bedzie cholernie Ci ciężko i nic nie pomoże, nie sięgaj po alko bo nic nie da. #!$%@? bezsens wszystkiego. Pustka i nic nie cieszy. NIC! Bezsenne noce, płacz do poduszki i nieustanne pytane w glowie: Dlaczego? Nie dowiesz sie.
Te kilka miesiecy bedzie najgorsze w życiu, ale potem coraz lepiej, ból przerodzi sie w zimny głaz. Zacznij wtedy próbować nowych doświadczeń, wtedy
  • Odpowiedz
Dobra oszukiwała go to słabo,ale nie można kogoś zostawić?


@przygarnijkropka: można.
Ale zdrada i kłamstwo to osobna rzecz

To ja tu jeszcze dodam, że jeśli mieliście ślub kościelny, to możesz też starać się o unieważnienie małżeństwa
  • Odpowiedz