Wpis z mikrobloga

  • 785
No i stało się... Po 10 latach znajomości, 7 latach związku i zaledwie roku małżeństwa, zostawiła mnie dla innego... Ostatnie kilka miesięcy oklamywała...powiedziała, że nie da rady dłużej ze mną być, że ma uczucia do tamtego, ot tak... To po co ten ślub był... Wspólne plany.. Dokładnie jutro wypada rocznica... Nie wiem kompletnie jak mam sobie z tym poradzić... () mam trochę słabą psychikę a boję się, że mnie to całkiem zniszczy...
#zwiazki #malzenstwo #feels #zalesie #depresja
  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sombreroo: cipy babie nie zaszyjesz. widac jestes jakims biedakiem (moze mentalnym tez) to sobie znalazla innego ktory jej imponuje. teraz nawet jakbys dal jej w morde to nic to nie zmieni. na to zreszta nie ma zadnego przepisu, bedziesz za stanowczy to pusci sie z #!$%@? w rurkach xD bedziesz #!$%@? w rurkach to da dupy sebie XD
najwazniejsze sa pieniadze, jak sa pieniadze to jest i milosc, jak nie ma pieniedzy to mozesz byc jej wielka love a i tak cie zostawi bo nie bedziesz miec za co chowac gowniaka xD

najgorsze ze ci tyle czasu zmarnowala i uspila twoja czujnosc. ten slub tez bez sensu, co teraz niby jestes rodzina z tesciami? xD

kazda rada bedzie zla ale wina jest w tobie bo dales sie #!$%@? jak dziecko xD kazdy zreszta dal sie, obcy ludzie to jeszcze gorsze #!$%@? niz wlasna rodzina. wlasna matka cie oszuka, ojciec okradnie a obcy ludzie nawet cie zabija za 2zl xD trzeba miec tego swiadomosc a nie ufac jak maly chlopczyk jakies obcej
  • Odpowiedz
@golip

pierwsze to złóż pozew o rozwód z jej winy i nie zgadzaj się na inny wyrok


I co zrobi, jak wyrok będzie inny (a będzie)? Zdrada nie przesądza o stuprocentowej winie.
  • Odpowiedz
@sombreroo piątek jest kolego, przestań się użalać nad sobą tylko umawiaj się z kolegami na wieczór. Wiedz, że nie jesteś jedyny. Sporo ludzi przez to przechodziło, więc nie łam się. I powtorze to jak kiedyś mi Mirki to tłumaczyli 'ja pare lat sie będziesz z tego śmiał'. No i się dziwie jak w ogóle mogłem być z taka kobieta. To było cztery lata temu, a od trzech jestem w najlepszym zwiazku
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: No tak, rozwód to będzie okrutna sankcja dla żony OPa xD Poza tym rozwód, to w żadnym wypadku nie jest sankcja karna, tylko rozwiązanie małżeństwa wskutek rozkładu pożycia. A alimenty należą się małżonkowi, tylko wtedy, gdy wskutek rozwodu znalazł się w niedostatku i nie jest winny rozkładu pożycia. Ja mówię o sankcjach karnych orzekanych przez sąd, czyli dolegliwości za nie wypełnianie obowiązków małżeńskich i doprowadzenie do rozkładu pożycia. Zadośćuczynienie
  • Odpowiedz
@sombreroo: Współczuję mirku. Nie do końca czaję jak rok od ślubu można się rozmyślić od tak, no ale życie. Za to masz teraz niesamowita okazję przeruchać bez konsekwencji wszystko co się rusza żeby sobie odbić :)
  • Odpowiedz
@sombreroo: współczuję. Pomysł sobie że dużym plusem jest to że nie mieliście dzirci bo dopiero wtedy są problemy...
ale pociesze cię że jestem w prawie identycznej sytuacji tylko że ja bylem 4 lata po ślubie i mam dwójkę małych dzieci... A rocznicę miałem w zeszłym tygodniu ...
  • Odpowiedz
  • 0
@sombreroo To jest tak jak ludzie biorą ślub bo sa ze sobą długo i wypada. Jej uczucia napewno były słabe już dużo wcześniej. Po prostu nie miała lepszego kandydat na oku. A przecież nie zakończy kilkuletniego związku aby być samą. Teraz trzyma juz inna gałąź.
  • Odpowiedz
  • 1
@sombreroo Widac dobroć i uczciwość nie wynikały z jej osobiście a z tego na jaką osobę się kreowala. Chcąc spełnić oczekiwania otoczenia przyjmowała taka rolę. Ale to wynikało z niej wewnętrznie. Teraz widać poczuła się pewniej, bardziej wyraża siebie i mamy takie rzeczy. Bardzo często spotykany motyw u tzw. "Dobrych dziewczyn " albo "Szarych myszek ".
  • Odpowiedz