Wpis z mikrobloga

@banan-smietana: Ja w jego wieku udawałem, że jestem księciem z Prince of Persia, a też wtedy jeszcze w to nie grałem, po prostu zobaczyłem gdzies okładkę i mi się bardzo spodobała xD
Najważniejsza jest wyobraźnia i to, żeby nigdy jej nie zabijać w dziecku. A to, że bawią się Fornite? Taki znak czasu dla młodego pokolenia, nie uważam, żeby było coś szczególnie złego w tym.
@frems: Gra jest szybka i całkiem wymagająca mechanicznie/skillowo, poza grafiką nie ma wiele wspólnego z casualowymi grami dla dzieciaków, bardziej przypomina właśnie oldkulowe shootery czy counter strike ze względu na dynamike walki, za to hejt leci od internetowych frustratów którzy w grę nigdy nie zagrali a hejcą na takiej samej zasadzie jak wszytko inne, za styl graficzny, popularność, żeby komuś #!$%@?ć i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°
@golson: szczerze to nie rozumiem porównania obu gier, obie gry z innego gatunku. Grałem kiedyś w minecrafta i niedawno też próbowałem Fortnite. Jedna i druga gra jest w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Minecrafcie najbardziej podobały mi się początki, gdzie odpaliliśmy ten normalny tryb ( nie creative ) i umówiliśmy się, że nie będziemy szukać żadnych przepisów na itemy. Najwięcej frajdy sprawiało, gdy udawało nam się
@krolik_wie_lepiej: A ja wychowany na Heroes 3 i Commandos nie szydzę z nikogo, bo każde 'pokolenie' ma własne zajawki. Zarówno stare gry jak i nowe przynoszą mi przyjemność. Nie muszę się dowartościowywać z tego powodu że z sentymentu do klasyki i młodości rok do roku #!$%@? headcraby w Half Life albo robię masakrę w hotelu w pierwszym Hitmaniea potem dla kreatywności robię wymyślne budowle w Minecrafcie które z sadystyczną przyjemnością wysadzam
wytłumacz mi skąd hejt na fortnite?


@frems: Nie wiem stary, ja tylko wrzucam prowokacyjne obrazki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no tak mi się wydaję że hejt głównie za grafikę


@frems: Akurat uważam, że grafika w Fortnite jest bardzo ładna, jak na swój styl graficzny oczywiście.

przecież fortnite jest zajebisty, jestem wychowany na counter strike 1.6 ale to jak dynamiczna jest ta gra dzięki budowaniu i ile
@golson: dorosły człowiek here. W sumie ja się wychowałem na mc. grałem od ok 2011 i nabiłem z 1500 godzin.. kilka lat juz nie gram ale sentyment w #!$%@? i cieszesz się że akurat w mc grałem. W #!$%@? się z tego nauczyłem, pierwsze zaawansowane konfiguracje pc do instalacji modów a potem pierwsze programowanie (mozna tak powiedzieć jak się z serwerami człowiek bawił). Kreatywności i wiele więcej. Wspaniała gra
Ja pamiętam jak każdy grał w Herosy, csa 1.6 i q2

Tibijczykami się gardziło


@Kiedys_Mialem_Fejm: A ja grałem we wszystkie powyższe, na informatyce goliłem kolegów wychowanych na CS w Q2, bo próbowali kucać przy strzelaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tibia była bardzo fajną grą, dopóki nie stała się popularna i nie zaczęła się inwazja dzieci z różnych krajów (także tych większych dzieci, niektórzy po prostu nie dorastają).