Wpis z mikrobloga

@Isnen: Jak będzie dalej jechała w ten sposób to sama prędzej czy później (i zakładam, że prędzej) się na tym przejedzie i może zmądrzeje, a może nie. Ale jeśli #!$%@? maturę - albo, co gorsze, #!$%@? i przez to #!$%@? - to będzie to miało nie tylko o wiele poważniejsze konsekwencje życiowe dla niej, ale też i dla całej reszty grupy/klasy/szkoły, czy jak tam oni piszą.

Olać i nie pomóc -
@jakuba94:
#!$%@?ąc maturę będzie miała rok więcej na naukę + rok w plecy na rozpoczęcie studiów + rok w plecy na ich zakończenie + rok w plecy na papierach = rok w plecy w całym życiu.
#!$%@?ąc egzamin na studiach (gdyby się w ten sposób na nie dostała) #!$%@?łaby jeden termin, #!$%@?ła poprawkowy i może zmądrzała, nie będąc w ten sposób w plecy na całe życie.

Najzwyczajniej w świecie masz na
@lech1991: w tej chwili straciłem szacunek do ciebie całkowicie. Uważasz że używanie telefonu na maturze jest dobre? Uważasz że takie nieprzestrzeganie reguł jest w jakikolwiek sposób uzasadnione? Czy pod każdym nagraniem z niepoprawnej jazdy samochodów, które zostało zgłoszone na policje, też robisz #!$%@?ę z logiki i mówisz że Ci ludzie od tych filmików psują życie ludziom którzy popełnili te przestępstwo? To ona zepsuła sobie życie postanawiając wnieść telefon na maturę co
@jakuba94: Nie napisałem, że używanie telefonu jest dobre. Nie napisałem, że nieprzestrzeganie reguł jest w jakikolwiek sposób uzasadnione. Nie napisałem, że pod każdym nagraniem z niepoprawnej jazdy samochodów, które zostało zgłoszone na policje, też robię #!$%@?ę z logiki i mówię że ci* (z małej litery, bo to zaimek wskazujący) od tych filmików psują życie ludziom którzy popełnili te przestępstwo.

To, co napisałem, jest wyżej - przeczytaj raz jeszcze, bo najwyraźniej masz
@lech1991: nie dziękuje :) Mam już stabilną pracę i nie jest to żadna z tych wyżej wymienionych. Uważam że dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu bo twoje podejście do tego tematu jest niestety denne. Skoro dajesz przyzwolenie na ściąganie na maturze to również przyzwalasz na ściąganie na egzaminach co może się już kończyć utratą życia (np. egzaminy z medycyny - czegoś nie wiesz później podczas operacji bo to akurat sciągnąłeś