Wpis z mikrobloga

@djtartini1: no jeszcze TM4 był dosyć pancerny, ale w TM5 na potęgę zdycha waga, wyświetlacz i inne pierdoły - śledzę różne grupy o gotowaniu, gdzie ludzie płaczą, że zmienili na nowy model i już był dwa razy w serwisie xD Zauważyłem, że marketing tego gówna zrobił się bardziej agresywny w ciągu ostatnich dwóch lat.
@bazinga-row Ech znowu to samo. Najlepsze jest to, że sam tak #!$%@?, dopóki tego termomixa sam nie miałem w domu. No w ch uj ułatwia życie, robi dużo rzeczy, które normalnie pochłaniają czas i tyle. Jak dla mnie to drugie urządzenie, po roborocku, które sprawiło że ja i różowa mamy po prostu o wiele więcej wolnego czasu. Ot, cała tajemnica dlaczego termomix jest obiektem westchnien różowych i dlaczego tyle kosztuje. Po prostu
A konkurencja jest żadna, bo lidlomix ma o wiele mniej opcji od termomixa i de facto poza ceną nie ma za bardzo czym z nim konkurować.


@GrammarNazi: hmm nikt tego nie neguje, ale to nie zmienia faktu, że to jest jakaś konkurencja z punktu widzenia Vorwerk, no i nie tylko Lidlomix, ale też np. Tefal ma własny sprzęt i są o nim dobre opinie. Na pewno sprzęt dobry i oszczędza czas,
@patrykolos: ja nie narzekam na Thermomixa, tylko jego użytkowników, którzy z drogiego, elektrycznego garnka z wagą i blenderem robią religię i wszystkie argumenty zbijają tym, że cię nie stać xD Dodatkowo spamują tym na różnych grupkach kulinarnych bo zrobili PYSZNE BUŁECZKI W THERMOMIXIE, jakby nikt inny, nigdy wcześniej nie zrobił bułeczek, bo można zrobić je tylko w Thermomixie.