Wpis z mikrobloga

@flito standard w przypadku Żydów - znam osobę, która pracuje jako pilot wycieczek i generalnie w standardzie jest blokowanie bramy w hotelu, żeby nie mogli #!$%@?ć zanim nie zapłacą za zniszczenia - dziury w ścianach, spalona wykładzina hotelowa, generalnie kwoty oscylują wokół 10k pln przy każdej grupie
  • Odpowiedz
@flito: Niezły antysemityzm, udowodnisz jakoś ze auto było wynajmowane przez Żydów?. Pamiętam jak kibice Legii w Tel Avivie obrzygali i narobili syf w knajpie mojego dziadka, i też mogę powiedzieć ze 99% Polaków to menele i patola. Jesteś zwykłym antysemita i ten wpis tylko to udowadnia.
  • Odpowiedz
@flito: raz zostawiłam auto wypożyczalni. Oczywiście czyste i wymyte, takie jak odbierałam. Pracownica była zachwycona i bardzo wdzięczna. Ale to już zależy od kultury osobistej i szacunku.
  • Odpowiedz
@flito: Mam w pracy trochę do czynienia z obcokrajowcami. Jako, że mieszkam w Krakowie, to jest wśród nich spory % Żydów. Obywatele Izraela to największe fleje i chamy, zaraz po Hiszpanach xD

Ostatnio miałem okazję poznać się z kilkunastoma kierowcami autokarów i zagadnięty o narodowość klientów, każdy odpowiada to samo - Żydów i Hiszpanów unikają jak ognia.

Z moich obserwacji dotyczy to tylko młodych ludzi - klienci po 30-stce są całkowicie
  • Odpowiedz
@lronman: nie znam żadnego osobiście, za to znam kilkunastu Polaków, którzy są brudadami do potęgi - np. moi byli sąsiedzi. I co, mam mówić, że wszyscy Polacy to brudasy?
  • Odpowiedz
@flito: nie ty pierwszy o tym piszesz. Jakiś Mirek kiedyś pisał, że żydom NIGDY nie wynajmują aut bez rezerwacji, choćby cały parking stał zawalony samocodami.

Kilka lat temu w jakiejś gazecie czytałem artykuł o izraelskich, bezkarnych wycieczkach, robiących Sajgon w hotelach.
  • Odpowiedz