Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cobesh

Cobesh

Dołączył 13 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3188
  • Znaleziska 1483
  • Mikroblog 1705
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
bibi__
bibi__
22.06.2026, 10:30:18
  • 9
Pieski broni domu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bron #smiesznypiesek #heheszki #humorobrazkowy
bibi__ - Pieski broni domu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bron #smiesznypiesek #heheszki #humorobrazkowy

źródło: image_picker_BED00CC9-6401-4792-AC0D-B4E228D434E2-8478-000003CF0375FE15

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cobesh
Cobesh przedwczoraj, 09:48:36 via Wykop
  • 0
@xyz_xyz: wali breneką
  • Odpowiedz

423

KILKA SŁÓW PRAWDY PRZED WALNYM PZSS

KILKA SŁÓW PRAWDY PRZED WALNYM PZSS

Wały Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, problemy, niejasności, braki i wiele pytań. Paweł Dyngosz, Prezes największego Stowarzyszenia Strzeleckiego w Polsce przedstawia swoje wątpliwości.

PanOptikon
z
youtube.com
dodany: 19.06.2026, 10:55:28
  • 52
  • #
    strzelectwo
  • #
    bron
  • #
    strzelnica
  • #
    militaria
  • #
    polska
  • #
    bronpalna
Cobesh
Cobesh 19.06.2026, 13:11:20 via Wykop
  • 7
@amath: ocho widać że jesteś z ZKS, Proeli albo Legii.

Dobrze że już ustaliliśmy że mamy do czynienia z komuchem.
Cobesh
Cobesh 19.06.2026, 14:23:58 via Wykop
  • 6
@amath: @Polinik
Jak to jest że Proelia latami prowadziła zawody bez spełnienia wymagań formalnych? Jak to jest że nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje? Jak to jest że pzpr zatwierdzał te wyniki?
A teraz reprezentują kwietnia i pzpr przed sądami jako prawnicy?

O tym że kwiecień był prezesem legii to wszyscy wiedzą. I powinni tez wiedzieć że ten klub był ściśle powiązany z monem. A o tym co robił kwiecień

293

Niekontrolowany wystrzał w komendzie w Działdowie

Niekontrolowany wystrzał w komendzie w Działdowie

Znowu ktoś z głośnika strzela !( ʖ )

Abrez
z
rmf24.pl
dodany: 18.06.2026, 13:16:18
  • 45
  • #
    policja
  • #
    muzyka
  • #
    bron
  • #
    militaria
Cobesh
Cobesh 19.06.2026, 09:49:26 via Wykop
  • 0
@rac00n: w magazynie broni dla dalej musisz b--ń trzymać w szafach s1. Chyba że b--ń masz jak sklep na koncesję to wtedy nie.
XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX
XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX
16.06.2026, 23:45:54
  • 2
Mmmm lufa lusterko ( ͡° ͜ʖ ͡°) a rok 58
#bron
XXXBorisGromow24cmXXX - Mmmm lufa lusterko ( ͡° ͜ʖ ͡°) a rok 58 
#bron

źródło: image_picker_FCEDC097-70F5-47D3-83AF-65D87C2B3C0B-3785-0000015B8D0EAA6B

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cobesh
Cobesh 17.06.2026, 09:05:54 via Wykop
  • 0
@MosMaus: wystarczy przeciągnąć olejem i każda się świeci.
  • Odpowiedz

445

Wojsko zbiera butelki. "Absurdalne" obowiązki żołnierzy z systemem kaucyjnym

Wojsko zbiera butelki. "Absurdalne" obowiązki żołnierzy z systemem kaucyjnym

Wojsko Polskie nie chce dłużej zajmować się zbieraniem plastikowych butelek i domaga się zmian w przepisach dotyczących

darino
z
rmf24.pl
dodany: 17.06.2026, 05:29:49
  • 120
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    wojsko
  • #
    polska
Cobesh
Cobesh 17.06.2026, 09:01:22 via Wykop
  • 20
A to nie mają manierek? Wynalazek znany już 3 tysiące lat temu.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX
XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX
05.06.2026, 09:39:45
  • 4
Pamiątki po dziadku
#bron
XXXBorisGromow24cmXXX - Pamiątki po dziadku
#bron

źródło: image_picker_657148F5-3F10-4C88-9A24-1703802400AE-28474-00000BA242F7F244

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cobesh
Cobesh 05.06.2026, 11:06:29 via Wykop
  • 1
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX: eee amunicja współczesna.
Tylko w stalowej łusce!!!!oonononenoeneone1111
  • Odpowiedz
Cobesh
Cobesh 05.06.2026, 11:16:45 via Wykop
  • 0
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX: no niestety źródełko z barnaulem wyschło i nieprędko się napełni. Jest co prawda dostępny bułgarski surplus.
  • Odpowiedz

6

Legenda znów w sklepach. Karabinek Beryl S 223 ponownie dostępny w sprzedaży

Legenda znów w sklepach. Karabinek Beryl S 223 ponownie dostępny w sprzedaży

Fabryka Broni Łucznik w Radomiu ogłosiła informację, że do sprzedaży powraca samopowtarzalny karabinek Beryl S 223, czyli cywilna wersja kultowej broni Wojska Polskiego.

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 28.05.2026, 06:11:27
  • 8
  • #
    bronpalna
  • #
    strzelectwo
  • #
    bron
  • #
    polska
  • #
    informacje
Cobesh
Cobesh 28.05.2026, 12:46:57 via Wykop
  • 1
@HabaHabaZutZut: ale ładom płacze że pod ten adapter trzeba frezować gniazdo. I łolaboga kto to będzie robił. Typowy ładom.

@RM_PL podobno akar z rogowa ma być do końca roku.
assninja
assninja
18.05.2026, 16:35:16
  • 3
Pierwsza kąpiel odbyta

also śmiesznie się to 1911 składa, bo sprężyny to ostatni element :D

#bron
assninja - Pierwsza kąpiel odbyta

also śmiesznie się to 1911 składa, bo sprężyny to ...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cobesh
Cobesh 19.05.2026, 08:12:42 via Wykop
  • 0
@assninja: to wy czyścicie b--ń? Ja to po zakupie nawet nie rozkonserwuje.
  • Odpowiedz
assninja
assninja
16.04.2026, 08:11:57
  • 2
Eh kupiłbym sobie coś w większym kalibrze. Na razie myślę o 1911 w .45 ACP, co o tym sądzicie? Chyba fajna i sprawdzona konstrukcja i .45 chyba też fajne, a do tego w miarę tanie jeszcze :)

I tak, widzę cenowo duży rozstrzał.

Staccato ok. 25k pln xD nie no tyle to nie
Colt ok. 10k pln i chyba na tego się najbardziej nastawiam
assninja - Eh kupiłbym sobie coś w większym kalibrze. Na razie myślę o 1911 w .45 ACP...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cobesh
Cobesh 16.04.2026, 08:28:51 via Wykop
  • 0
@assninja: klocek w 10 auto. To jest dopiero zabawka
  • Odpowiedz
XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX
XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX
14.04.2026, 16:57:50
  • 19
Dobra maly zapasik jest. Na ogrodnictwo wystarczy
#bron #strzelectwo
XXXBorisGromow24cmXXX - Dobra maly zapasik jest. Na ogrodnictwo wystarczy
#bron #strz...

źródło: image_picker_04B685E9-288F-45B0-8AEA-4F11FDD6443E-69900-00001B339598E9B3

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cobesh
Cobesh 15.04.2026, 06:58:18 via Wykop
  • 0
@xyz_xyz: 1k to jest minimum logistyczne po które warto jechać do sklepu
  • Odpowiedz
Cobesh
Cobesh 16.04.2026, 08:25:30 via Wykop
  • 0
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX: a czy ja gdzieś napisałem o rabacie? Napisałem o minimum logistycznym- po prostu po mniej nie opłaca się jechać do sklepu. Papierologia jednak chwilę zajmuje- to nie są zakupy w sklepiku osiedlowym.
  • Odpowiedz
THredrock
THredrock
14.04.2026, 11:30:41
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cobesh
Cobesh 14.04.2026, 11:38:21 via Wykop
  • 2
@THredrock: no tyle że sportową można nosić. Kolekcjonerską trzeba przenosić ale za noszenie nie ma kary.
  • Odpowiedz

548

Nasza policja nie umie badać poziomu hałasu samochodów

Nasza policja nie umie badać poziomu hałasu samochodów

Oficjalny profil policji w Siedlcach chwali się akcją WYDECH. Celem była eliminacja głośnych aut. Niestety akcja wykonana niepoprawne. Badanie hałasu przeprowadzone w tak niepoprawny sposób, że jakbyś był kontrolowany seryjnym autem ze sprawnym wydechem TO TEŻ BYŚ PRZEKROCZYŁ NORMY HAŁASU.

SzubiDubiDu
z
wykop.pl
dodany: 14.04.2026, 06:34:26
  • 144
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    policja
Cobesh
Cobesh 14.04.2026, 10:25:36 via Wykop
  • 4
@hellfirehe: nawet jak dostaną kijek z 3 końcami i obrazkową instrukcję to zapomną o sprawdzeniu poziomu tła i o tym że nie w każdym miejscu można taki pomiar przeprowadzić.
Cobesh
Cobesh 14.04.2026, 10:26:38 via Wykop
  • -6
@xaviivax: a badają poziom tła i wybierają miejsca w którym fala dźwiękowa nie ma się od czego odbić?
P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J
P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J
14.04.2026, 08:13:17
  • 20
Który najlepiej fituje na spacer z psiakiem?
#streetwear #bron #bystrzycaklodzka
POTEZNY_GE_J - Który najlepiej fituje na spacer z psiakiem?
#streetwear #bron #bystrz...

źródło: szafaBron

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cobesh
Cobesh 14.04.2026, 09:16:10 via Wykop
  • 0
@P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J: szmajserek
  • Odpowiedz

16

Mniej zamówień dla Fabryki Broni Łucznik. Jaka przyszłość czeka zakład?

Mniej zamówień dla Fabryki Broni Łucznik. Jaka przyszłość czeka zakład?

Fabryka Broni Łucznik - Radom mimo zrealizowanych w ostatnich latach gigantycznych inwestycji, obecny portfel zamówień na najbliższe cztery lata jest niewystarczający, by w pełni obciążyć nowoczesne linie produkcyjne. W odpowiedzi na interpelację poselską MAP przedstawia diagnozę

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 10.04.2026, 09:25:30
  • 5
  • #
    polska
  • #
    bron
  • #
    militaria
  • #
    bronpalna
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
Cobesh
Cobesh 10.04.2026, 09:39:18 via Wykop
  • 13
Leśne dziadki z radomia położyły laskę na cywilnych posiadaczy a teraz ździwione? Podnieście cenę grota o 2 tysiące to się wam biznes zepnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wygolony_libek-97
wygolony_libek-97
09.04.2026, 09:20:59
  • 2
#bron #strzelectwo #pdk #memy #zainteresowania #anime
wygolony_libek-97 - #bron #strzelectwo #pdk #memy #zainteresowania #anime

źródło: 1000003611

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cobesh
Cobesh 09.04.2026, 12:24:16 via Wykop
  • 2
@LubieSzaszylkiZLublina: pzpr i kwietnia do wora a wór do jeziora.
  • Odpowiedz

8

Chiny pokazały nową rewolucyjną broń. Nie ma jej nikt inny na świecie

Chiny pokazały nową rewolucyjną broń. Nie ma jej nikt inny na świecie

Chinom udało się zminiaturyzować technologię potrzebną do produkcji broni elektromagnetycznej informują chińskie państwowe media. Efektem tych prac jest pierwszy na świecie karabin cewkowy. Karabin, który wytwarza pole magnetyczne do wystrzeliwania amunicji bez odrzutu, huku czy dymu, ma rzekomo z

sub_zero_1
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 08.04.2026, 09:02:25
  • 11
  • #
    bron
  • #
    chiny
  • #
    innowacje
  • #
    technologia
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
Cobesh
Cobesh 08.04.2026, 09:21:22 via Wykop
  • 1
Przecie to można na aliexpres kupić już z 5 lat, albo dłużej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

goferek
goferek
08.04.2026, 09:15:58
  • 4
Trochę nie rozumiem plakatu. Jest zaprojektowany tak, jakby to ona miała szkolić. Ale raczej to na niej powinni pokazać metodę, dzięki której w końcu uda się jej osiągnąć taki level ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bron #strzelectwo #pdk
goferek - Trochę nie rozumiem plakatu. Jest zaprojektowany tak, jakby to ona miała sz...

źródło: 667751552_122188985066454389_1314502614173504633_n

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cobesh
Cobesh 08.04.2026, 09:20:44 via Wykop
  • 1
@goferek: d-------------------e. Jedyne co ona osiągnęła to DSQ na zawodach.
  • Odpowiedz
unlucky_k
unlucky_k
25.03.2026, 08:27:56
  • 814
W Krakowie az 10% to pustostany, a radny z KO jest przeciwko, zeby bronic wartosci betonowego złota.
Dla osób z jedna nieruchomoscia "spadek wartosci na papierze" jest na plus, bo mniejsza jest kwota, która muszą dopłacic do wiekszego. Taki spadek wartosci dotknie jedynie inwestorów

#nieruchomosci #polityka
unlucky_k - W Krakowie az 10% to pustostany, a radny z KO jest przeciwko, zeby bronic...

źródło: image

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cobesh
Cobesh 25.03.2026, 10:21:28 via Wykop
  • 2
@unlucky_k: najpierw niech załatwią problem eksmisji niepłacących lokatorów. W Argentynie nagle wynajem staniał o połowę po wprowadzeniu szybkich eksmisji na bruk.
  • Odpowiedz

853

Milion złotych to za mało na najem samochodu dla urzędnika na 4 lata

Milion złotych to za mało na najem samochodu dla urzędnika na 4 lata

Nikt nie zgłosił się do przetargu na ponad milion zł do przetargu o najem samochodu dla marszałka z torunia. Wymaganiem był SUV z minimum 280km, niestety upatrzony model przestał być produkowany. Pomożecie znaleźć zamiennik?

bylemtampotwierdzam
z
portalkujawski.pl
dodany: 09.03.2026, 20:56:40
  • 140
  • #
    calbecki
  • #
    kujawskopomorskie
  • #
    bydgoszcz
  • #
    torun
  • #
    wloclawek
  • #
    afera
Cobesh
Cobesh 10.03.2026, 08:08:57 via Wykop
  • 0
@VanGogh: nie, właściwym pojazdem dla urzędnika są buty i służbowy rower.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking