Wpis z mikrobloga

@flito: Ja podczas pracy poznałam ok. 40 Żydów i wszyscy byli ekstra. Poza tym są baaardzo do nas zbliżeni kulturowo, 60% z tych, których poznałam ma polskie korzenie, zna polskie słowa, potrawy, miasta i czuje się związana z naszym krajem. Nie pachną jakoś inaczej (WTF), są wykształceni i kulturalni i totalnie nie kumam takich rasistowskich wrzutek. Narodowość i przynależność etniczna nie ma nic do tego, że ktoś jest ultrasyfiarzem.
  • Odpowiedz
@flito czy to dlatego, że są Żydami? O ile mi wiadomo, to ich religia nakładała na nich zawsze rygorystyczne wymagania dotyczące czystości. Może to przechrzty, albo ateiści? W takim bajzlu świnie mogłyby się zalęgnąć, na co żaden starozakonny pozwolić by sobie nie mógł.
  • Odpowiedz
  • 0
@flito jaka wypożyczalnia?
U nas auto i tak szło na myjnie po każdym kliencie więc o ile tapicerka nie była poplamiona to mieliśmy #!$%@? w syf w samochodzie.
  • Odpowiedz
@flito Pierwszy raz wynajmowałeś żydom? Mój znajomy jeździ busem w Krakowie, w sensie na wynajem jest bus z kierowcą. Normalnym jest liczenie żydom conajmniej stawki podwójnej za taką usługę + regulamin z karami za dewastacje. Na pocieszenie Ci powiem, że obsługa hotelu, a zwłaszcza restauracji, ponieważ żeby goje nie zjedli czegoś przypadkiem po nich to mieszają wszystko że sobą robiąc chlew nad chlewy.
Co do samochodów normą są gumy do rzucia, banany
  • Odpowiedz
@flito: W Izraelu każde auto jest #!$%@? od zewnątrz a wewnątrz to Wogole szkoda gadac. Mają tez bardzo drogie ceny za stare samochody które u nas chodzą za grosze wiec jeżdżą takimi sztruclami.
  • Odpowiedz
Dla tych co bronią Żydów. Tak wygląda samochód po 2 [..] dniach wynajmu przez ŻYDÓW

I niech ktoś mi spróbuje wypomnieć antysemityzm


@flito: NO JAK BYŚMY ŚMIELI XDDDD
  • Odpowiedz
@flito: Wynajął samochód ŻYDOM. Uwaga powtarzam, ŻYDOM. I ci ŻYDZI naśmiecili. Będę to pamiętał na przyszłość gdyby przyszło mi się zadawać z ŻYDAMI.
  • Odpowiedz
@flito:
Ja nie wiem, co za problem. Dolicz do usługi 2 stóweczki za serwis sprzątający i podjedź na stację to ogarnąć. Jak tapicerka nie jest czymś #!$%@? to góra godzina roboty. 2 stówki na godzinę to chyba nie tak źle?
  • Odpowiedz