Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol pfff super ataki. Nie potraficie bronić tej bajki jedynie próbować mnie obrazić :D nie dziwię się, nie da sie jej obronić i sami wiecie jakie to żałosne ją ogladać i to w wieku starszym niż 10 lat. Cóż, oglądajcie ją sobie dalej, a potem nie dziwcie się że ludzi was jak dzieci traktują...
@Loloman: Sam obraziłeś ludzi od jakichś "mangozjebów" cokolwiek by to miało znaczyć, nie oglądam bo po prostu nie preferuję tego typu kinematografii, aczkolwiek nikogo nie wyzywam bo zrobił coś co mi się nie podoba.

Zacznij zbijać trumnę dziadku, bo nikt ci po śmierci już jej nie kupi z racji twojego "charakterku".

Żegnam
@enforcer Tatuaż wygląda ok, chociaż nie jestem fanem tatuaży. A jeżeli chodzi o DragonBall to pierwszy sezon był mega i trochę zmienił moje życie (wyciągnął mnie też z dołka pewnego). Teraz mam 37l skończone, ale jak wspominam Songo, czy Genialnego Żółwia to od razu mam ochotę zrobić kilka pompek z plecakiem wypełnionym butelkami z wodą :) A co, ćwiczyło się jak Songo i Krilan u zboczonego Żółwia ( ͡º ͜ʖ