Wpis z mikrobloga

@enforcer: Tatuaż pt. jak być uznawany za #!$%@? całe życie na pierwszy rzut oka. Genialne! I to przy wykorzystaniu tatuaży z jednej z najgłupszych i najbardziej #!$%@? "chińskich" bajek.
  • Odpowiedz
@enforcer: Wolę się zesrać niż mieć taki tatuaż. Zresztą każdy normalny by wolał... większość nienormalnych też. Jedynie ludzie którzy chcą być uznawani za mangozjebów mogliby chcieć taki tatuaż - i spoko, od razu wiadomo kogo odsiać od społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Loloman: skoro Dragonball to najgłupsza i najbardziej #!$%@? chińska bajka to dlaczego nie masz #dragonball na czarnolisto tylko włazisz we wpis i trujesz jadem? Prawie 10 lat na wykopie i nie umiesz blokować tagów? No chyba, że jesteś tym typowym, wykopowym frustratem który włazi we wpisy tylko po to żeby się #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@Loloman ale wiesz ze goku dla niektorych dzieciakow byl zajebistym motywatorem, do dzialania czy pracy nad sobą. Pamietam jak zlapalem faze na cwiczenia duzo, jedzenia duzo i spania duzo po oryginalnym dragon ballu.Taki tatuaz ma sens.
  • Odpowiedz
@enforcer: Tatuowanie chińskiej bajki, to tak jak oznaczenie się, że się jest niedorozwiniętym. Wykonanie bardzo fajnie, ale motyw? O ile dragon ball, dragon ball z nawet gt dało się oglądać, tak teraz ten nowy to jakaś totalna porażka. Wmeczylem w siebie 20 odcinków i dałem spokój, jestem chyba niewystarczająco #!$%@? żeby mialo mi sie to podobać.
  • Odpowiedz
większość nienormalnych też. Jedynie ludzie którzy chcą być uznawani za mangozjebów mogliby chcieć taki tatuaż - i spoko, od razu wiadomo kogo odsiać od społeczeństwa.


@Loloman: Zrobiłbym sobie taki, w widocznym miejscu, chyba tylko po to, aby pękała dupa takim osobom jak Ty xD
  • Odpowiedz
@enforcer: Pękła dupa bo ktoś robi z siebie debila? Mnie to akurat cieszy jak coś takiego widzę :D Więc śmiało!
Serio - nauczcie się używać takich określeń jak "pęka dupa" "ból dupy" itd bo używacie tego kompletnie do dupy, traci to swoją wartość.
Jak może mi pekać dupaz z czyjegoś problemu skoro to dla mnie same plusy - jak geniusze z wytatuowanym na czole "#!$%@?ć policję, śmierdzę" - tak samo bym
  • Odpowiedz
@enforcer: Serio, umiem. Po co wrzucać wszystko co mi nie przeszkadza aż tak bardzo na czarną?
A jak nie zrozumiałeś to jeszcze wyjaśnie - główny problem to tatuaż i to że robiąc sobie taki tatuaż ktoś zrobił z siebie upośledzonego dzieciaka (choć jakość tatuażu spoko) wykorzystując motyw dragonballa, jednak sam motyw ma mniejsze znaczenie - równei dobrze mogło to by być np. mangodziewczynki z czegokolwiek lub z fantazji - efekt byłby
  • Odpowiedz