Wpis z mikrobloga

O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkanie, a ja odmówiłam (taką mam zasadę, że się zbyt szybko z randomami z neta nie spotykam i tyle). W odpowiedzi dostałam #ragemodeon i nachalne próby namówienia mnie do zmiany zdania. Na koniec usłyszałam, że to głupia zasada (super szacunek do drugiej osoby, bulwo). Co sie okazało? Stulejka z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie nawet zdjątko ʕʔ

PS czekam na hejty na "świrniętą laskę" xDDDD

Mirko - kocham Was! +10 do beki od samego rana :3

#bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
Kinja - O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkani...

źródło: comment_nQrS6SvuWN0onfKc7hdS7V1xWPyCn6iv.jpg

Pobierz
  • 330
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aardwolf: no widzisz, a mnie sie nigdy nie zdarzylo w calym zyciu, zeby mi sie z kims swietnie gadalo online i zle n zywo. coprawda nigdy nie mialam konta na portalach randkowych i nie umawialam sie w tym celu, ale wszystkich swoich przyjaciol poznalam gdzies online. wiec mnie tam nie dziwi, ze ktos chce najpierw z kims dluzej popisac. pozwala to tez odsiac wszystkich potencjalnych zbokow
  • Odpowiedz
Na Mirko poskarżę się na Mirka, który mirkował i chciał się spotkać ale Mirabelka się nie spotkać z Mirkiem bo stuleja i takie ma zasady. Coś pominąłem?
  • Odpowiedz
@Naxster: Tak, potrzebują. Ale ich mają i nie szukają po instagramach czy tinderach. Przyjaciół poznajesz w szkole, na boisku, w sąsiedztwie, na studiach, w pracy. Nie w Internecie. Tzn czasami też, ale z przypadku bo np. grałeś z nimi w Diablo II 5 lat. Jak szukasz przyjaźni w internecie pisząc do ładnych lasek to jesteś jakaś #!$%@? życiowa i tyle.

To, że ty myślisz tylko o ruchaniu nijak nie oznacza, ze każdy jeden facet na necie odzywając się do jakiejkolwiek kobiety na necie ma jedno w głowie


@Naxster: No własnie jakbym myślał to byłbym chyba praktykowałbym podryw online. Poza tym mówiąc jasno określony cel miałem na myśli jasno określony cel. A skoro Tobie się kojarzy to tylko z seksem to chyba ktoś inny niż ja ma tutaj problem ;) Mam znajomych fotografów, którzy piszą w tym celu do dziewczyn. Możesz napisać, bo zauważyłeś, że ma zajebistą sukienkę i chcesz swojej taką kupić. Nie ważne, ważne, że wiesz po co piszesz, a nie
  • Odpowiedz
  • 0
@nojasneurwa: Tak, fakt, że gość jest Mirkiem wyszedł w momencie tego jak mi napisał, że jestem świrnięta ( ͡º ͜ʖ͡º)

I jeszcze to, że to nie byl żaden portal randkowy, żeby się na jakieś spotkania umawiać.
  • Odpowiedz
W sumei warto dodać coś merytorycznego w tym szambie

Poznałem trochę ludzi przez neta. Jedna z tych osób ma na przykład na tyle ciekawą osobowość, że w kontaktach face to face jest niesamowicie wycofana i nieśmiała. Taki charakter, wsparty kilkoma złymi doświadczeniami z facetami. Natomiast pisząc bezpiecznie po kablu jest wygadana, odważna, stanowcza, dociekliwa. I guess what, jeżeli już się z kims pozna lepiej, zaufa to okazuje się, ze na żywo też potrafi być otwarta i wygadana.
A no tak, ale to nie pasuje do teoretyzacji z dupy wykopków. Jak to tak, ludzie mogą nie być szczerzy w necie ORAZ w kontrolowanej sytuacji kontaktu z obcą osobą w cztery oczy?! MOST UNORTHODOX!

A nie, psychologia to zna. Od dawna wiadomo, ze charakter człowieka jest skomplikowany i w każdej grupie i każdej sytuacji jest trochę inny. Gdzie zmiany te się nakładają im bardziej różne są to sytuacje.
  • Odpowiedz
no widzisz, a mnie sie nigdy nie zdarzylo w calym zyciu, zeby mi sie z kims swietnie gadalo online i zle n zywo. coprawda nigdy nie mialam konta na portalach randkowych i nie umawialam sie w tym celu, ale wszystkich swoich przyjaciol poznalam gdzies online. wiec mnie tam nie dziwi, ze ktos chce najpierw z kims dluzej popisac. pozwala to tez odsiac wszystkich potencjalnych zbokow


@blablador: za to wielokrotnie moze
  • Odpowiedz
@Kinja: jak ci sie nie chce to o czym tu dyskutowac. wyrwana rozmowka z kontekstu i nie wiadomo o co chodzi ani jemu ani tobie. tzn tobie wiem, chcialas sie utwierdzic ze jest zjebem i ty dobrze postępujesz.

a instagram jak kazdy portal spolecznosciowy moze sluzyc tez do poznawania się. zaskoczenie? to nie odpisuj zadnemu facetowi, tylko rob foty dla nie wiem czego, komentarzy i lajkow ... facetow? nic dziwnego
  • Odpowiedz
Ale wiecie, co tam nauka do chłopskiego rozumu mirko...

Opka oczywiście nigdzie nie pisała, ze musi miesiącami gadać by zdecydować się na spotkanie


@Naxster: przeciez te #!$%@? pol roku to tylko przyklad. rownie dobrze mogl dac miesiac, czy iles tam. wazne ze pokazal ze ksiezniczka nie umie sie zdecydowac i oczekuej zabawiania #!$%@? wie ile. jak nie bylo aluzji zadnych to idiota, a jak byly... sorry
  • Odpowiedz
Ale ich mają i nie szukają po instagramach czy tinderach. Przyjaciół poznajesz w szkole, na boisku, w sąsiedztwie, na studiach, w pracy. Nie w Internecie.


@wanderlust00: xDDDDDDDDD
No chyba, ze poznałeś w internecie. Ale to poznałeś kiedyś, bo ludzie kończą poznawanie nowych ludzi w wieku 23 lat. Potem tylko ich mają

Poza tym mówiąc jasno określony cel miałem na myśli jasno
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: A na jakiej podstawie uważasz, że jestem księżnisią? Bo co? Bo nie chce się spotkać z OBCYM facetem! O zła ja xDDDDDDDDDDD #typowaksiezniczka

Mi nie chodzi o szkalowanie tego gościa, ale jego obrażenia się i obrażania mnie, bo się nie chciałam spotkać. Bo jak ja śmiem?! Hurr durr, świrnięta laska xD
  • Odpowiedz
A na jakiej podstawie uważasz, że jestem księżnisią? Bo co? Bo nie chce się spotkać z OBCYM facetem! O zła ja xDDDDDDDDDDD #typowaksiezniczka

Mi nie chodzi o szkalowanie tego gościa, ale jego obrażenia się i obrażania mnie, bo się nie chciałam spotkać. Bo jak ja śmiem?! Hurr durr, świrnięta laska xD


@Kinja: ile mozna tluc ci do glowy ze chodzi tylko o wyrwanie rozmowy z kontekstu i nie
  • Odpowiedz
Bo kobiety piszą sobie ot tak bez celu XD


@Naxster: spytaj te baby to wiekszosc powie ze siedzi tu z nudów i bez celu, ze nikogo nie szuka. trzeba byc mocno czujnym by wylapac ktora nie umie wprost sie wyrazac i chodzi jej o cos innego niz mowi
  • Odpowiedz
@Kinja: Też nigdy nie chciałem się tak szybko spotykać. Nigdy z takich spotkań nic dobrego nie wynikało. Raz się zgodziłem na takie spotkanie, to trafiłem na totalnie #!$%@?ą dziewczynę, która już wybierała imiona naszych dzieci. Ale stuleje widzę zaatakowały motzno. Najlepiej to gdybyś rozchyliła nogi na pierwszym spotkaniu, to w ogóle by Ci klaskali.
  • Odpowiedz
Najlepiej to gdybyś rozchyliła nogi na pierwszym spotkaniu, to w ogóle by Ci klaskali.


@MrSzatanek: raczej od dziwek zwyzywali. tu chodzi jedynie o dwie rzeczy. mozliwosc manipulowania urywkiem rozmowy, bo to tylko urywek z dupy nic nie mowiacy praktycznie, ale tez przeciaganie na sile spotkania mimo pokazania checi poznawania się, czyli robienie za ksiezniczke
  • Odpowiedz
ale tez przeciaganie na sile spotkania mimo pokazania checi poznawania się, czyli robienie za ksiezniczke


@Ambiwalentnik: #!$%@?. Czyli jak kobieta chce trochę popisać zamiast od razu się spotykać, to jest księżniczką? Zajebiście, to ja jestem księciem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja wiem, że stulejki to by chciały, że 15minut pisania i kobieta sama nalega na spotkanie, ale to tak nie działa.

Pomyśl sobie, że później musisz
  • Odpowiedz