Wpis z mikrobloga

O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkanie, a ja odmówiłam (taką mam zasadę, że się zbyt szybko z randomami z neta nie spotykam i tyle). W odpowiedzi dostałam #ragemodeon i nachalne próby namówienia mnie do zmiany zdania. Na koniec usłyszałam, że to głupia zasada (super szacunek do drugiej osoby, bulwo). Co sie okazało? Stulejka z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie nawet zdjątko ʕʔ

PS czekam na hejty na "świrniętą laskę" xDDDD

Mirko - kocham Was! +10 do beki od samego rana :3

#bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
Kinja - O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkani...

źródło: comment_nQrS6SvuWN0onfKc7hdS7V1xWPyCn6iv.jpg

Pobierz
  • 330
  • Odpowiedz
Ofc że robiłam mu aluzje - przecież jako osoba ktora nie szuka związku i nawet nie spotyka sie z randomowymi ludzmi rzucam aluzjami na prawo i lewo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kinja: zamiast byc ironiczna to pokaz ta rozmowe. co masz do ukrycia? czyzby aluzje? xD

to ze uwazasz cos za przyjacielskie moglo byc aluzją, pokażesz to sie dowiemy gdzie tkwi błąd i w kim :)
  • Odpowiedz
@Kinja: Widocznie musiałaś bardzo się nudzić i mieć mnóstwo wolnego czasu. Jak mówiłam, jeśli obu stronom to pasuje, to luz, aczkolwiek jest to nieco creepy.
  • Odpowiedz
przenoszę do rzeczywistości w ciągu max. kilku tygodni


@Sepia: o ty #!$%@? księżniczko szukajaca atencji, nienormalna piwniczanko, jak kurła śmiesz?! Nie czytałaś wątku, dwa dni i już, poco MARNOWAĆ CZAS na rozmowę z ludźmi kiedy możesz rozmawiać z ludźmi hmmm?
  • Odpowiedz
  • 0
@Ambiwalentnik: Nie wrzucę całej rozmowy, bo są tam też rzeczy o moich studiach a nie mam ochoty żeby to poszło w świat. Czy dzisiejsza krótka rozmowa wystarczy? Bedzie chociaz kontekst do tego wyzej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ambiwalentnik: To aż tak bawić mi się nie chce, za dużo zachodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Ranger: Pokaż mi dokładne miejsce, gdzie JA napisalam o rozmowie z tym kimś w kontekście pół roku, czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wanderlust00: A o czym mam dyskutować z "Hurr ziemia jest płaska, jak kto mysli za siebie to to widzi"?

Owszem faceci potrzebują znajomych i przyjaciół jak wszyscy
Większość facetów potrzebuje mieć kogoś do pogadania, to co kreujesz nazywa sie "toxic mascunality"
Może tobie wystarczy garstka osób z podbazy. Inni chcą poznawać nowych ludzi i zawiązywać nowe znajomości
To, że ty myślisz tylko o ruchaniu nijak nie oznacza, ze każdy jeden facet na necie odzywając się do jakiejkolwiek kobiety na necie ma jedno
  • Odpowiedz
Pokaż mi dokładne miejsce, gdzie JA napisalam o rozmowie z tym kimś w kontekście pół roku,


@Kinja: hurr durr nie znasz sie atencjuszko

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz