Wpis z mikrobloga

O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkanie, a ja odmówiłam (taką mam zasadę, że się zbyt szybko z randomami z neta nie spotykam i tyle). W odpowiedzi dostałam #ragemodeon i nachalne próby namówienia mnie do zmiany zdania. Na koniec usłyszałam, że to głupia zasada (super szacunek do drugiej osoby, bulwo). Co sie okazało? Stulejka z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie nawet zdjątko ʕʔ

PS czekam na hejty na "świrniętą laskę" xDDDD

Mirko - kocham Was! +10 do beki od samego rana :3

#bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
Kinja - O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkani...

źródło: comment_nQrS6SvuWN0onfKc7hdS7V1xWPyCn6iv.jpg

Pobierz
  • 330
  • Odpowiedz
@Kinja: W sumie też tego nie czaje XD Ja to pisze, jak się spoko gada to się umawiam i tyle, zobaczyć się, porozmawiać i lepiej poznać. Nie będę jakichś zwodów #!$%@?ł i czekał pół roku żeby się spotkać xD
  • Odpowiedz
@kjungst: No jak nikogo nie szukam (przypominam, to nie była rozmowa na tinderze ani czymś takim (czyli zero podtekstu związkowego czy coś, zwykła gadka-szmatka) to nie mam zamiaru iść ani na żaden żywioł ani się z kimś umawiać, poza tym przypominam (znowu), że miasta oddalone od siebie o 500km i to gościu miał tutaj przyjechać.

@MaxiimumR: j. w. plus z tym pół roku to jest jego tekst, żeby
  • Odpowiedz
@Kinja: Słucham? A gdzie ja cokolwiek wspomniałam o "pół roku"? Zauważ, że w ogóle do tego nie nawiązałam. Jak się wypomina czytanie ze zrozumieniem to wypadałoby samemu się go pilnować. xD

Oczywiscie, że jesli rozmowa Wam nie szła, to nie miało sensu sie widziec. Ale to tez zaznaczyłam w swojej wypowiedzi. :3
  • Odpowiedz
Od kiedy zwykłe spotkanie się na rozmowę czyni z Ciebie "łatwą"? xDDD


@MaxiimumR: Z tym pół roku o to mi chodziło, bo w screenie w poście właśnie w tym kontekście on użył słowa "łatwa" do którego się odwołałaś, a nie w kontekście samego spotkania, stąd moja reakcja.

Poza tym mi też chodzi o to, że niezależnie od tego czy rozmowa idzie czy nie, słabym zachowaniem jest obrzucanie kogoś epitetami tylko
  • Odpowiedz
@Kinja: Ja się nie odnosiłem do sytuacji bo nawet się nie zagłębiłem co i jak tylko konkretnie do tego "półrocznego okresu oczekiwania". Ale jak to nie Twoje słowa to rozumiem o co chodzi. Myślałem że taki limit sobie ustawiłaś xD Pół roku i #!$%@? xDDDD Też bym się nie zmuszał.
  • Odpowiedz