Wpis z mikrobloga

O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkanie, a ja odmówiłam (taką mam zasadę, że się zbyt szybko z randomami z neta nie spotykam i tyle). W odpowiedzi dostałam #ragemodeon i nachalne próby namówienia mnie do zmiany zdania. Na koniec usłyszałam, że to głupia zasada (super szacunek do drugiej osoby, bulwo). Co sie okazało? Stulejka z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie nawet zdjątko ʕʔ

PS czekam na hejty na "świrniętą laskę" xDDDD

Mirko - kocham Was! +10 do beki od samego rana :3

#bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
Kinja - O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkani...

źródło: comment_nQrS6SvuWN0onfKc7hdS7V1xWPyCn6iv.jpg

Pobierz
  • 330
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 25
@Ewentualnie: ja nie mowie ze faceci sa zli, mam tylko bekę z typa, bo mnie zrejdżował bo odmówiłam spotkania xD

@Key_user: jemu z tym pol roku chodziło o mnie, ze ja bede teraz "przez pol roku zgrywać niedostepna"
  • Odpowiedz
@Kinja: ja tam się zgadzam z takim podejściem, jeśli po tygodniu nie ma o czym z daną osobą rozmawiać to raczej nie ma sensu się z kimś takim spotykać - dobrze że gnoja spławiłaś :)
  • Odpowiedz
@Kinja: jak ja na mirko napisałam że nie lubię się spotykać tak od razu to na mnie wylano wiadro pomyj, przygotuj się na sfrustrowane stulejki którym "szkoda tracić czasu" na rozmowę bo "nie ta to następna"
  • Odpowiedz