Wpis z mikrobloga

O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkanie, a ja odmówiłam (taką mam zasadę, że się zbyt szybko z randomami z neta nie spotykam i tyle). W odpowiedzi dostałam #ragemodeon i nachalne próby namówienia mnie do zmiany zdania. Na koniec usłyszałam, że to głupia zasada (super szacunek do drugiej osoby, bulwo). Co sie okazało? Stulejka z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie nawet zdjątko ʕʔ

PS czekam na hejty na "świrniętą laskę" xDDDD

Mirko - kocham Was! +10 do beki od samego rana :3

#bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
Pobierz Kinja - O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkani...
źródło: comment_nQrS6SvuWN0onfKc7hdS7V1xWPyCn6iv.jpg
  • 330
@Kinja można się nie zgadzać z czyimś zasadami i mu to powiedzieć ale żeby od razu obrażać to już idiotyzm. Bardzo dobrze, że się z nim nie spotkałaś bo pokazał swoją prawdziwą twarz tym gówniarskim tekstem.
I ja w zupełności rozumiem opór przed spotkaniem się z kimś sam na sam po chwili rozmowy. Różne rzeczy się zdarzają i imo lepiej poświęcić trochę czasu na zbadanie gruntu bo różne #!$%@? chodzą po tym
@Kinja: To w sumie dobrze zrobiłaś, że go olałaś, bo w sumie wyszło po jego tekstach, że to zwykły kretyn na którego szkoda czasu, bo i tak by to z niego przy jakiejś okazji wyszło :'D Lol, a jak piszesz że ty jesteś z Wawy a on ze Szczecina to jak się mieliście spotkać? Ja bym się troche cykała nocować u random kolesia, którego znam z neta od 2 dnia :'D
@Kinja: beka z lasek co myślą, że sobie popiszą z frajerem. 20 ileś lat na karku i siedzi zamknięta w piwnicy, zamiast wybrać się z kolesiem na randkę. Nie dość, że człowiek tyra w robocie, to jeszcze musi czekać pół roku zanim mózg przetrawi informację, że nadchodząca noc w perspektywie 4320 h jest kroplą wody. Jakiś #!$%@? nagrał piosenkę ważne są tylko chwile, których jeszcze nie znamy...
No #!$%@? chwile... Hahahah.
@szczekacz666: poczulem sie jak w tej grze o gwiezdnych wojnach ktora teraz tak hejtuja XD
"o nie ze mna nie wyjdziesz musisz farmic atencje i jak dasz mi duzo to moze ci pozwole" XD

tak #!$%@? bedzie sie plaszczyl jak szmata, zdobywal wirtualne trofea XD
@feuer: nie laski tylko skosne wioskowe dziewki. po polsku do nich nie zagadujesz wiec nawet nie masz jak popuscic ulanskiej fantazji.

ja po angielsku tez bym nie potrafil wyrazic tego co mi w polskiej duszy gra, to jest nieprzetlumaczalne.

takze wiesz "to mi sie podoba, o to chodzi" ale po co wyjezdzasz z ta desperacja skoro sam wrzucales tu swoje gownozdjecia jak ostatni desperat? xD

nie kreuj sie prosze cie XD