Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
@arsaya: Taki archetyp feministki jest pokazywany w TV bo takie osoby są na szczytach tych organizacji. Potem jeszcze się zaczną wypowiadać o pozytywnej dyskryminacji czy o psycholożkach to już każdy wie z kim ma do czynienia. Więc może pretensje do nich a nie do reszty społeczeństwa.

warto spojrzeć na burzę medialną wokół posta dziewczyny na FB dotyczącego tego, co przydarzyło się jej na koncercie. ja nie mówię, że to co ona
@to_juz_przesada

jednak ludzie zasługują na to, żeby uprawiać seks tak, jak chcą, bez stresu i kombinowania

Tak jak w Afryce w biednych krajach, w których rodzi się za dużo dzieci.

Uzywanie antykoncepcji, wiedza na temat płodności kobiety i rzeczy w stylu bycia zaspokojoną ręką partnera zamiast jego penisem nie ujmuje kobiecie godności. Nie wiem też jak można takie opcje powiązać że stresem, w wiedzy i środkach antykoncepcyjnych nie ma niczego stresującego. Jeśli
jednocześnie kobiety zgwałcone, kobiety w zagrożonej ciąży, kobiety z ciężko chorymi dziećmi nie dostają praktycznie ŻADNEJ pomocy. Nic, tylko się rozmnażać w tym kraju


@arsaya: zobacz sobie ile jest przypadków na podstawie których wyciągasz wniosek, że nie warto rodzić w Polsce. pewnie nie wyjdzie z kilku procent. Co do samej opieki okołoporodowej to mam doświadczenie na świeżo i polecam rodzenie w Polsce, pełno fachowej kadry, większość oprócz znakomitego przygotowania merytorycznego szalenie
Uzywanie antykoncepcji, wiedza na temat płodności kobiety i rzeczy w stylu bycia zaspokojoną ręką partnera zamiast jego penisem nie ujmuje kobiecie godności.


@PyraPrzeznaczenia: Wiedza nigdy nie ujmuje godności. Zaspokajanie ręką też nie jest niczym złym i jak ktoś lubi to może całe życie poprzestać na tym, jednak wydaje mi się, że większość osób jednak lubi czasem klasyczny stosunek waginalny.

Nie wiem też jak można takie opcje powiązać że stresem, w wiedzy
@alejandra15: Mnie raz korwinisci zatrzymali a akurat bylem na 1 randce z taka dziewczyna ktora byla typowa lewaczka socjalistka :D ktora angazowala sie we wszystkei green pece ratowala foki niedzwiedzie jelenie rysie dziki sarny itp, ja oczywiscie korwin wtedy 100% ale glupio bylo sie przyznac jej wczesniej XD ale gdy zatrzymali nas i poprosili o podpis to zrozumialem ze to jest pora aby dokonac najwazniejszego wyboru w zyciu, co bardziej cenie,
@to_juz_przesada Szanuje za merytoryczna odpowiedz szczegolnie w kwestii tabletki po. Natomiast nie zgadzam sie co do tego ze przerwanie ciazy powinno zalezec tylko od indywidualnych zapatrywan. Bez wzgledu na to co my sobie sadzimy to istnieje jakis stan faktyczny i o ile emocjonalnie rzecz ujmujac bardzo ciezko mi sie zgodzic z aborcja na zyczenie o tyle z tego co wiem to trudno mowic o jakichs konkretnych oznakach czlowieczenstwa plodu. Mam tu na
@PasozytZawiadaka no i co z tego, że paracetamol jest także niebezpieczny? Czy ja gdzieś powiedziałam, że popieram to, że jest dostępny bez recepty? Nie. Więc proszę mi tutaj nic nie sugerować.
I akurat argument, że paracetamolem się można zabić, więc ellaOne też powinno być ogólnodostępne jest po prostu idiotyczny. Bo to jest argument za tym, żeby ograniczyć dostęp do paracetamolu (z czym się oczywiście zgadzam).
@to_juz_przesada Jeszcze co do tej przemocy wobec to zaniepokoilem sie ta sprawa po naglosnieniu sytuacji jaka zaistniala na pewnym koncercie i po odpowiedziach rozowych na ten temat. Ze swojego srodowiska tez znam ofiary molestowania czy nawet gwaltu. Nie zdarzylo mi sie nigdy poznac z kims kogo np. dotkliwie pobito. Wydaje mi sie ze to moze swiadczyc o skali zjawisk i moim zdaniem nie wyglada to dobrze.
Jeśli kogoś przerasta minimum kombinowania w celu uniknięcia ciąży, to niech nie wymaga dostępu do poważniejszych środków, które są ostatecznością i jeszcze większym kombinowaniem.


@PyraPrzeznaczenia: Co takiego zrobili ci zwyczajni ludzie że chcesz im tak #!$%@?ć? Ktoś śmiał uprawiać seks bez odpowiedniej wiedzy więc powinien cierpieć? Więc powinien wychowywać dziecko kiedy nie jest w stanie? Posiadanie tej wiedzy wartościujesz tak bardzo, że za jej brak chcesz tak brutalnie karać?
Jesteś zwykłą