Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
  • Odpowiedz
myślę, że podpisanie przeze mnie petycji z pewnością zmniejszyłoby liczbę kobiet doświadczających przemocy.


@alejandra15: Cieszę się, że tak szybko załapałaś te złożone zależności :)

Ja mam kontrolę nad swoją płodnością, Ty nie? Być może wynika to z braju wiedzy?


@alejandra15: Podejrzewam, że wiedzę na ten temat mam znacznie większą od Ciebie. Ale nie wszystko w życiu jest się w stanie przewidzieć i zaplanować.

Dostęp do "pigułek po" dla kobiet i
  • Odpowiedz
  • 80
@arsaya dokształć się lepiej jak wygląda obecnie prawo i kiedy jest legalna aborcja. Zgwałcone kobiety, kobiety których dzieci mają letalne wady itp. mogą legalnie kończyć ciążę jeśli tego chcą.

Nie wiedziałam, że kobietom się odmawia prawa do opieki medycznej i decydowania o sobie, to nowość dla mnie;)
Feministki nie rozumieją, że płód to nie jest już ich ciało i nie powinny mieć prawa do decydowania o życiu drugiej istoty wg własnego widzimisię.
  • Odpowiedz
@alejandra15: doskonale wiem kiedy i w jakich przypadkach aborcja jest legalna. no ale jeśli muszę dalej tłumaczyć, to bardzo proszę. tak, owszem, kobieta zgwałcona może zakończyć ciąże, kobieta z ciężko chorym dzieckiem w TEORII może zakończyć ciążę. Profesor Chazan mówi coś? Klauzula sumienia :)) czekaj, czekaj, to w takim razie jeśli płód jest wewnątrz kobiety, to kto ma prawo o nim decydować? Pan Wiesiek spod spożywczaka? No już pomijam kwestię tego,
  • Odpowiedz
@Pucio-pucio_96: Chodzi mi o to, że w kwestii moralności można mieć rózne opinie (Ty i ja uważamy, że to sprawa sumienia zainteresowanej osoby i niczyja więcej, inni chcą bronić gamet) i o nich dyskutować.
Ale dyskutowanie z faktami naukowymi i straszenie, że od naprawdę bezpiecznego preparatu kobiety stają się bezpłodne, rosną im włosy między palcami, a krowy przestają się cielić, to dowód albo wyjątkowej ignorancji, albo złej woli.
  • Odpowiedz
@alejandra15:

Feministki nie rozumieją, że płód to nie jest już ich ciało i nie powinny mieć prawa do decydowania o życiu drugiej istoty wg własnego widzimisię.

Ludzie nie rozumieją, że tasiemiec w ich ciele to nie jest już ich ciało i nie powinni mieć prawa do decydowania o życiu drugiej istoty wg własnego widzimisię. Mam nadzieje, że obrońcy praw zwierząt się za to wezmą.
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: echhh, pieprzone feministki...durne baby sobie wymyślają problemy...kilkadziesiąt lat temu noszenie spodni przez kobiety było społecznie nieakceptowane, hmmmm, pomyślmy, dzięki czyjej pracy stało się to normą? jeszcze sto lat temu kobiety nie miały prawa do głosowania, to było tak samo nie do pomyślenia jak dzisiaj aborcja na życzenie :)) ale dzięki pracy jakiegos TAJEMNICZEGO i NIEZNANEGO MI Z NAZWY ruchu społecznego prawo do głosowania jednak mamy :oo głupie feministki.....
  • Odpowiedz
gdzie Ty czytałaś o tym ellaOne


@alejandra15: Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, zalinkowałam do źródeł, z których korzystałam, więc to pytanie to chyba tylko złośliwośc... (albo odpisujesz na posty, których nie chciało Ci się czytać).

na pudelku?


Yup, czysta złośliwość. Zaprawdę, wysoki poziom.

To empendium


Ok, nie poznałam na mobilnej. Siak czy owak moje źródło jest mocniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skończyłam tymczasem dyskusję, pozdrawiam mirabelko.


@
  • Odpowiedz