Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek chce zagrać w jakieś RPG i wcześniej grała w Morowinda i chodziła sobie tym gościem i była zadowolona, teraz gra w Harrego Pottera Zakon Feniksa i szukam jej czegoś nowego ale uwaga warunek jest NIE MOŻE BYĆ DUŻO ZABIJANIA - najlepiej w ogóle i tu pytanie czy w Wieśku da się a raczej czy są misje które można wykonywać bez zabijania (zbieractwo czy coś). Ja w gry nie gram, no chyba że w Visual Studio ( ͡° ʖ̯ ͡°) lub CS także nie mogę jej pomóc więc pomyślałem że Mirki i Mirabelki pomogą.

#gry #grykomputerowe #wiedzmin3 #wiedzmin #rpg #pytaniedoeksperta
  • 139
@bi-tek: musisz wybrac gry ktore w wiekszosci da sie przegadac, tylk otrzeba w odpowiedni sposob stworzyc postac. Niestety tu wygrywa wiekszosc starych gierek rpg, wlasnie jak napisalem torment, na upartego fallout przy zmaksowanym speachu, Arcanum itp jak mi cos przyjdzie do glowy to podrzuce
@Aiween: Z opisu OPa wnioskuję, że jej przede wszystkim chodzi o chodzenie i zwiedzanie z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby, więc prawdopodobnie takie klasyki jak PT lub Fallout 1 i 2 odpadają.

@bi-tek: To może jeżeli jej chodzi głównie o eksplorację to zaproponuj jej jakiś symulator chodzenia w stylu
The Vanishing of Ethan Carter
lub Firewatch (tutaj nie ma żadnej mechaniki polegającej na zabijaniu)
flager - @Aiween: Z opisu OPa wnioskuję, że jej przede wszystkim chodzi o chodzenie i...