Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek chce zagrać w jakieś RPG i wcześniej grała w Morowinda i chodziła sobie tym gościem i była zadowolona, teraz gra w Harrego Pottera Zakon Feniksa i szukam jej czegoś nowego ale uwaga warunek jest NIE MOŻE BYĆ DUŻO ZABIJANIA - najlepiej w ogóle i tu pytanie czy w Wieśku da się a raczej czy są misje które można wykonywać bez zabijania (zbieractwo czy coś). Ja w gry nie gram, no chyba że w Visual Studio ( ͡° ʖ̯ ͡°) lub CS także nie mogę jej pomóc więc pomyślałem że Mirki i Mirabelki pomogą.

#gry #grykomputerowe #wiedzmin3 #wiedzmin #rpg #pytaniedoeksperta
  • 139
  • Odpowiedz
@bi-tek: Dishonored, jak nie chce to nie musi zabijać, tylko skradać się będzie dużo musiała. Albo Deus Ex, też może bez zabijania przejść ale w cyberpunku zamiast steampunka.
  • Odpowiedz
  • 1
@bi-tek age of decadence polecam, przypomina neverwinter nights, a można to chyba przejść na masę sposobów w tym podejrzewam bez rozlewow krwi
  • Odpowiedz
@bi-tek: Może Fable? Chyba jakieś potworki czasem się ubija, ale można budować dobrą i miłosierną postać, która wszystkim pomaga. (Można też złą, do tego wybory wpływają na fabułę i naszą postać) Ogólnie to bardzo bardzo fajna gra.
  • Odpowiedz
@bi-tek: moze nie rpg ale polecam last guardian, swojej kupilem i sprawia jej ogromna radoche. Tego zwierzaka nazwala Muszek i jak gralismy na zmiane to tylo slyszalem, poglaszcz Muszka, ojej Muszek nie lubi tak skakac, nie wchodz Muszkowi na glowe, a jak Muszkowi czasem sie umarlo to niemalze placz byl:) juz kij z tym dzieciakiem, najwazniejszy byl Muszek:)
Do tego calkiem fajna gra z zapierajacym dech krajobrazem i cala masa zagadek.
  • Odpowiedz
@bi-tek: MapleStory? Słyszałem że tam można tylko chodzić i gadać z ludźmi (bo to MMORPG).
Chociaż z drugiej strony jak widziałem jak inni grali, to potwory lały się strumieniami. @Arveit jak to z tym jest?

Bo ale grafika to jest rysunkowa 2D z boku, a nie jakieś semirealistyczne 3D.
  • Odpowiedz