Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak logistycznie przeprowadzić akcję zawołania wszystkich plusujących (powyżej 800 osób) mój przedostatni wpis, więc wybrałem pluski z pierwszego komentarza.

Zgodnie z prognozami rozpoczyna się szybki i zorganizowany rozwój burz. Warstwa hamująca CIN zaczyna ustępować przez co mamy coraz bardziej zauważalne struktury konwekcyjne. W tej chwili trzeba przyglądać się dobrze zorganizowanej linii superkomórek burzowych w formie liniowej na wschód od niemieckiego Drezna. Całość stopniowo przemieszcza się w kierunku województwa dolnośląskiego, ale na razie studzę emocje, bo zaraz wyskoczy cała armia ludzi z Wrocławia zasypując mnie pytaniami czy przejdzie armagedun przez ich kochane miasto. W ciągu następnych godzin burz będzie już tylko przybywać. Bacznie trzeba obserwować sytuację nad północno wschodnimi i północnymi Niemcami, gdzie środowisko do rozwoju najgroźniejszych struktur jest najlepsze (w oparciu o modele numeryczne) lecz do rozwoju konwekcji jeszcze nie doszło.

wołam:

@NoKappaSoldier73 @LadyRaspberry @komentarze @mojezycietozart @Kiciket @Kararaska @kubaslo @szymek627 @LeweOkoSaurona @Obsavian @rafix223 @ImNewHere @uwuX @kapecvonlaczkinsen @TymekB @Panbiedeusz @kosmo1 @BjutiFoka @murdoc @pieskiezycie @kreiws @Mirkosolo @humm @Cebulandia98 @PawEHO @PERLAVITA @wozlow @Kradziej_mandarynek @trwatodluzejnizczternasciesekund @skret88 @Lygrys Bessi @Piter93 @Myszoskocznia @Byter @kaosha @BillHicks @wuut @Greenwich @Konrad96 @rono @Istvan_Szentmichalyi97 @JakubPogromca @LactucaSativa @Herubin @LosoweZnaki @Catshow @narowerzesamochodem @macivs1 @Kartiww @Greemote @zyrafy_wchodza_do_szafy @BotGirl @beft @mpkfa12 @JaTuTylkoNaMoment @pancreas @Arveit @Svoboda @kajdikajdi @Ruby302 @Poranny_dragal @lembol @c1n34 @wojtek_bez_portek @zerqPROSPIELER @maciekk007 @UlyssesMoore @darthbob @Nivele @Kotwpizamie @krzysssi33k @nienazywajmnie @GlenPL @arturs36 @ona_czuje_we_mnie_PINIADZ @jabadabadupka @styslaw @Termak @FishyGuy @michu990 @cold_fire @aluskonik @SzewskaPasja @gajonxd @Abiseth @siodemkaxx @nowszy94 @Artnej @KocieJaduo @schabowyz @kubazet7 @Ssslave @korkorek @kazio-wichura @totrek maciej__ @Adry420 @mikomaz @roxer @Lardenn @Nygas232 @Rabsztok @HeexxD @QuDos @Piottix @TypowyXD @zobojetnialy @Muezzin @Mathis @chudzik2145 @l07h4r @PanSalimA @Dionizja @rob3rt90 @Szajwus @Kalafiores @wilqu88 @thomansinho @Sojer @tomkers @Talar_ @Zajebisty_sss @RysiuFujara @Unreal6277 @Tom_Ja @Lombo @piaskun87 @fizykWysokichEnergii @Fortides @rastamanek92 @Rogalikznadzieniem @qjot @jrobak @kurdenanic @snahh @endrjuk @adisont2009 @zmienna_pomocnicza @salvia @Kris515 @raven4444 @czinczinatti @akrim20 @aletypteej @aweczet @jedzczarnekoty @Dejt @kissmybattery @hassassin @evilekeye @Sierotek @Wigitorax @anetaz29 @XenoNmusk @Amvl @Andrew1818 @waszyfko @admx1 @koxok @Helikrasz @JeszczeZyje @The_Only_Right @gimbus14 @astin @PilerFighter @Zede1 @morakaraibo @piomar123 @noitakto
Pobierz
źródło: comment_nm5qLWLzUiv15osMSIx9bVHNdv6fobQu.jpg
  • 37
@Kruchevski ja to nawet chcialbym zebys napisal, ze burze przejda przez Wroclaw.
Moze niekoniecznie przez centrum Wro, ale tak 15 km na polnoc od Wro.
Jest strasznie duszno od kilku dni a wszystkie burze przechodza obok :/