Wpis z mikrobloga

@asirak o proszę,a z Polaków to już można się nabijać... ciekaw jestem skąd tutaj ten zlot fanów Ukrów. Może to przypadek, ale przez ostatnie lata poznałem sporo Ukraińców i tylko jeden z nich był normalny. Reszta zachowywała się jak dzicz. A do tego wszyscy, oprócz tego jednego, mieli kompleks Rosji i wszystkiego co z Rosja związane.
@Porucznik_Borewicz07 o proszę,a z ukraincow to już można się nabijać... ciekaw jestem skąd tutaj ten zlot fanów polactwa. Może to przypadek, ale przez ostatnie lata poznałem sporo polakow i tylko jeden z nich był normalny. Reszta zachowywała się jak dzicz. A do tego wszyscy, oprócz tego jednego, mieli kompleks Rosji i wszystkiego co z Rosja związane.
@Porucznik_Borewicz07 Argument anegdotyczny nie jest wart złamanego grosza. Ja ostatnio poznałem kilku, z jednym mieszkam i wszyscy są normalnymi, ciężko pracującymi ludźmi, którzy bezproblemowo odnajdują się w Polsce. I co teraz?

A jeśli już mówimy o czymś takim jak "zachowywanie się jak dzicz", to musimy pamiętać, że nie jest to kwestia jakichś narodowych przywar, lecz różnic wynikających z innych standardów życiowych. Innymi słowy biedy- nic, czego nie można nie zmienić.
roszczeniowe podejście do całego świata bo im się coś należy, bo biedne ukraince wszyscy im coś zabierają


@Nensala: przedawkowałaś wypok, i to w znacznym stopniu. tak jakby rosczeniowe podejście do życia posiadali tylko Ukraińcy, Polakom nie zdarzają się tego rodzaju postawy.

Zaręba, ekspert z organizacji Pracodawców Rzeczpospolitej Polskiej:

Na razie natomiast pracownicy z Ukrainy wypełniają na naszym rynku niszę, której nie spieszą się wypełnić Polacy. Podejmując się mało prestiżowych i stosunkowo
@asirak: Tak jak powiedział @Pantokrator - Albo smiejemy sie ze wszystkiego, albo nie smiejemy sie w ogóle.

W ogóle - Czym jest dla nas ukraina że aż taka dyskusja sie tu toczy? Czymś ważnym? Czy dla ukrów Polska jest czyms ważnym? Owszem, dla tych co tutaj jeżdzą albo już przyjechali i zyją jest bardzo wazna, ale dla zwykłego ukraińca który mieszka i utrzymuje sie u siebie? Jak to jest ze sami
@Pantokrator: Jeśli się nie zna historii, to i o Polsce można tak powiedzieć, a Ukraina swoją historię ma, tradycje także. Ale to wykop, tutaj i tak w większości jest zgraja idiotów która zamiast zainteresować się tematem woli tkwić w niewiedzy. Gardzę cholernie, nie wiem kto Cię plusuje, ale to bolesne jak wielu tutaj to ignoranci.