Wchodzi podatek od smartfonów

Marta Cienkowska minister potwierdza wprowadzenie tzw. opłata reprograficzna 1-3% na nowoczesne urządzenia i nośniki służące do kopiowania i odtwarzania treści, smartfony, tablety itd. Kasa trafi do "artystów". I cyk pora na majóweczkę.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 304
- Odpowiedz







Komentarze (304)
najlepsze
Dobrze że tylko jedna opłata bo przecież mamy po dwoje oczu i uszu.
No ku... mać... absurd
Komentarz usunięty przez moderatora
@LadySandra: XD