Wpis z mikrobloga

@Rozpustnik Niepotrzebnie Cię zawołałem, to miało być pytanie ogólne do wszystkich. Doskonale wiem że ten obrazek jest dla żartu sam mam dziwne poczucie humoru i często śmieje się z rzeczy które szanuje i popieram. Przy okazji tego obrazka liczę że ktoś poda mi jakiś konkretny powód tych sporów między narodami.
Wytłumaczy ktoś mi dokładnie skąd ta nienawiść do Ukraińców?


@Tosiek14: W pewnym stopniu to ''leczenie'' wlasnych kompleksów. Polacy majacy często opinie ''Meksyku Europy'' znajduja sobie kogoś do opluwania aby się dowartosciowac i lepiej poczuć.
W życiu niektórzy może znaja przykłady poniżanego kolegi ze szkoły, który odreagowuje w taki sposób, że znajduje sobie kogoś jeszcze słabszego i na nim się wyżywa.
Albo gość, który zamordował niedołężną staruszke dowartosciowuje się w więzieniu znajdujac
@Pantokrator: Wygląda na to, że z polskich tradycji też nie można się śmiać, szczególnie gdy robi to murzyn. Polecam komentarze wykopków o łapaniu murzynów w siatki i niewolnikach, bo Charles Barkley miał czelność prychnąć z polskiej tradycji, już nie wspominając o "pussywillow" i "squirt gun". :)

http://www.wykop.pl/link/3703629/charles-barkley-nie-mogl-powstrzymac-smiechu-gdy-uslyszal-o-dyngusie/
@mikann no i co, gdzieś ktoś czymś się oburzył, a ja odpowiadałem na konkretny komentarz konkretnej osoby. Czy widzisz gdzieś pod tamtym znaleziskiem jakieś wyrazy mojego oburzenia?
W pewnym stopniu to ''leczenie'' wlasnych kompleksów.


@szurszur: leczenie własnych kmpleksów to też szczucie na Polskę, a nawet to świadczy o jeszcze większych kompleksach.

"Hur durr ciemnogrut, hurr durr polaki biedaki, hurr durr nie dorośliśta do europy, hurr durr zahut lepszy niz polacka polska"

To są dopiero kompleksy. A o tym, że choć w części "Ukraina to sztuczny kraj bez ambicji" najlepiej zaświadczają sami Ukraińcy, którzy z kompleksów narodowych zapominają własnego
@mikann no jakieś wykopki, które nic mnie nie obchodzą i nie mają nic do rzeczy. Na wykopie masz całe grupy, które bez przerwy drwią i szydzą z Polski i Polaków. Nawet pod tym wpisem wypowiedziała się jedna #!$%@?, która nazywa Polaków i Ukraińców podludźmi.
A o tym, że choć w części "Ukraina to sztuczny kraj bez ambicji" najlepiej zaświadczają sami Ukraińcy, którzy z kompleksów narodowych zapominają własnego języka i nawet na facebooku często między sobą komunikują się po angielsku, mieszkając w Polsce, co wygląda naprawdę żałośnie.


@Tical25: Ojej a Polacy tak nie robia. Nawet nazwiska i imiona na fb zmieniaja żeby dostosowac sie do np. UK. Do tego po kilku pokoleniach starej emigracji nie zaryzykowałbym
. A o tym, że choć w części "Ukraina to sztuczny kraj bez ambicji" najlepiej zaświadczają sami Ukraińcy, którzy z kompleksów narodowych zapominają własnego języka i nawet na facebooku często między sobą komunikują się po angielsku, mieszkając w Polsce, co wygląda naprawdę żałośnie.


@Tical25: Czyli choć w części "Polska to sztuczny kraj bez ambicji" co najlepiej zaświadczają sami Polacy, którzy z kompleksów narodowych zapominają własnego języka i nawet na facebooku często
Ojej a Polacy tak nie robia. Nawet nazwiska i imiona na fb zmieniaja żeby dostosowac sie do np. UK


Tak robi polskojęzyczny plebs, a nie Polacy. Nie widziałem jeszcze inteligentnego, wykształconego Polaka, który "zapomniałby" swojego języka, a u Ukraińców to norma nawet po dobrych studiach.

Do tego po kilku pokoleniach starej emigracji nie zaryzykowałbym stwierdzenia, że ta polska jest bardziej wpływowa i wyróżnia się większa dbałością o własną kulturę niż ukraińska.


Tak,
Czyli choć w części "Polska to sztuczny kraj bez ambicji" co najlepiej zaświadczają sami Polacy, którzy z kompleksów narodowych zapominają własnego języka i nawet na facebooku często miedzy sobą komunikują się po angielsku mieszkając w całej europie zachodniej, co wygląda naprawdę żałośnie.


@PatologiiZew: jest różnica, bo na zachodzie zachowuje się tak tępa patologia po zawodówkach, a w Polsce wykształceni Ukraińcy, czyli ich "elita". A jeśli elita tak myśli, to strach pomyśleć