Nowa opłata staje się faktem. Obejmie m.in. smartfony

"Polscy twórcy latami czekali na tę decyzję. Dziś z satysfakcją ogłaszam: mamy to!" - napisała w mediach społecznościowych minister kultury i dziedzictwa narodowego Marta Cienkowska. W ten sposób oznajmiła, że podpisała rozporządzenie dotyczące nowelizacji opłaty reprograficznej.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 194
- Odpowiedz

![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (194)
najlepsze
Komentarz usunięty przez moderatora
@hedeon: Podam ci receptę. Nie słuchaj nikogo na kogo głosować.
Tylko taka mała podpowiedź - jeśli uważasz PIS i PO za zło, to zrób eksperyment. Przy następnych wyborach udawaj, że zarówno PIS jak i
Żodyn się tego nie spodziewoł. Żodyn.
xDDDDDDD
@mike-78: Stawiam na to, że już był i - jakbytopowiedzieć - robili co mogli.
Problem w tym że w latach 90+ nawet disco polo było lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiecie już kto jest waszym wrogiem?
@RobertinoIncelino: Wciąż wierzę, że nie robią tego specjalnie tylko z głupoty.
Komentarz usunięty przez moderatora
A jacy dumni z siebie
źródło: 1000017615
PobierzTakże należy teraz pochwalać i promować żeglugę pod czarną flagą!