Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

684

Trzy psy rasy american bully rzuciły się na 26 latkę . Zapadł wyrok.

Trzy psy rasy american bully rzuciły się na 26 latkę . Zapadł wyrok.

Sąd I instancji skazał 42-letniego właściciela trzech psów za zdarzenie w Świerznej (woj. dolnośląskie), gdzie w 2024 r.

whimer
whimer
z
o2.pl
dodany: 01.05.2026, 06:54:05
  • #
    pogryzienie
  • #
    wyrok
  • #
    psy
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

opis sprawy
whimer
z wykop.pl
  • 12

Komentarze (101)

najlepsze

MichuXXX69
MichuXXX69
MichuXXX69
02.05.2026, 01:17:55 via Wykop
  • 341
Rok więzienia w zawieszeniu xD W tym kraju, jak chcesz kogoś zabić, to najlepiej to zrobić psem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
02.05.2026, 04:38:37 via Wykop
  • 104
@MichuXXX69: albo przejechać samochodem :) ewentualnie zatrudnić się w policji - najgorszy wymiar kary wtedy to zwolnienie z pracy
  • Odpowiedz
Zenon_Zabawny
Zenon_Zabawny
02.05.2026, 11:27:19 via Wykop
  • 7
@dzaro-dzaroslawski: @MichuXXX69 Ewentualnie zostać myśliwym.
  • Odpowiedz
ku_chwale_ojszczyzny_robacy
ku_chwale_ojszczyzny_robacy
ku_chwale_ojszczyzny_robacy
02.05.2026, 00:44:06 via Wykop
  • 267
jakby się broniła to by jej groziło do 5 lat, bo nic nie usprawiedliwia przemocy wobec zwierząt, szczam na ten kraj z gówna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
02.05.2026, 07:09:32 via Wykop
  • 50
drobna uwaga - słowo „p-----c” jest nadużyciem w przypadku obrony


@dratwa90: tak hipotetycznie jakby wyprowadzała swojego legalnego sportowego glocka na spacer, to wg wszelkich obrońców praw zwierząt te biedne pieski biegnące do niej z panią na pysku chciały by się tylko przywitać.
  • Odpowiedz
Marmurowy_Gargulec
Marmurowy_Gargulec
02.05.2026, 07:22:37 via Wykop
  • 6
@dratwa90: Przeczytaj definicję słowa "p-----c" w słowniku i wróć.

Samoobrona to p-----c, tylko że usprawiedliwiona. Podobnie jak zaprowadzenie swojego dziecka na szczepienie, nawet jak płacze, że nie chce, bo boi się igieł.
  • Odpowiedz
pioter_ciemiezca
pioter_ciemiezca
pioter_ciemiezca
02.05.2026, 05:46:06 via Android
  • 204
100 tysiecy za trwałe oszpecenie kobiety i rok w zawieszeniu na dwa lata. Kundle oczywiście żyją i mają się dobrze.
Skąd taki wyrok?
No no w polandii pies ma status boga i nie jest winny niczemu, bo to tylko zwierze.
Nie jest winny również właściciel, bo to przecież nie on gryzł, tylo psy.
Jednocześnie niemal połowa społeczeństwa (dla mnie raczej warcholstwa) twierdzi ze psy są mądrzejsze niż ludzie.
I stąd te wyroki.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

motonita
motonita
motonita
02.05.2026, 07:19:07 via Wykop
  • 39
@pioter_ciemiezca: Dlatego prawo powinno być takie: wszędzie poza posesją obowiązkowy kaganiec, smycz i brelok z indywidualnym numerem psa przy obroży, każdy pies powinien mieć czip i powinno być obowiązkowe OC oraz zakaz posiadania więcej niż jednego dużego psa lub kilku małych. Ubezpieczyciele szybko by doszli do wniosku, że pies w kagańcu i na smyczy nie gryzie (oczywiście w porządnym i dobrze dobranym kagańcu) i regresy sypałyby się na potęgę, dodatkowo
  • Odpowiedz
motonita
motonita
motonita
02.05.2026, 12:04:47 via Wykop
  • 3
@Camillus2: No właśnie żadnych psów nie trzeba wyłączać. Robi się taki przepis o obowiązku kagańca i smyczy ale policja ma nie wystawiać mandatów za brak tych rzeczy u małych psów. Jeśli jednak taki mały pies kogoś ugryzie, to właściciel dostałby jakąś tam kwotę do zapłaty, ale raczej symboliczną. Po prostu brałby na siebie odpowiedzialność, a brak jakichkolwiek wyłączeń spod reguły stanowiłby bezwzględny bat na posiadaczy psów, które mogą wyrządzić poważną
  • Odpowiedz
ostatni
ostatni
ostatni
01.05.2026, 07:02:25 via Wykop
  • 140
Psy zabite?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
01.05.2026, 17:01:07 via Wykop
  • 196
@ostatni: wpadlem na genialny pomysl
skoro powstalo masa kanalow typu konfitura czy samochodza to teraz powinien taki o tematyce psiarzy powstac
wystarczy isc na jakas plaze z zakazem wejscia dla psow i kontent sam sie tworzy
  • Odpowiedz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
01.05.2026, 17:43:50 via Wykop
  • 65
@Zielona-Herbata7: ja nie, ale pewnie ktos w koncu zacznie to robic
jakby nie patrzec to ciekawszy kontent niz chodzenie pod firmami czy blokowanie aut, a psiarze jednak przebijają wszystko
  • Odpowiedz

Indoctrine
Indoctrine
01.05.2026, 18:17:24 via Wykop
  • 79
Czyli zasadniczo g a nie wyrok. Odsiadki nie będzie, a zapłata pewnie okaże się nieegzekwowalna.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Altar
Altar
01.05.2026, 21:09:42 via Wykop
  • 29
@Indoctrine: Jeszcze będzie apelacja, bo wyrok nieprawomocny.
  • Odpowiedz
Bisclavret
Bisclavret
02.05.2026, 09:35:49 via Wykop
  • 9
@Indoctrine: dokładnie, realnie bez kary. A kobieta oszpecona do końca życia. Nóż się w kieszeni otwiera
  • Odpowiedz
abracadaver
abracadaver
02.05.2026, 05:31:28 via iOS
  • 43
Jak zestawicie obrażenia ofiary z wyrokiem który otrzymał sprawca to jednak lekkie poczucie niesprawiedliwości może się pojawić.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
02.05.2026, 07:45:15 via Wykop
  • 28
W tym g---o kraju, tworzonego przez g---o-ludzi, psów jest więcej niż dzieci( o ok 1.2milona) psiecka są więcej warte niż ludzkie życie. Podczas obrony koniecznej, musisz wykonywać dziwne zachowania bo inaczej od 3 do 5 lat paki, za obronę przed agresywnym zwierzęciem.
Poniekąd to zasługa posła Litewki :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smallboobslover
smallboobslover
02.05.2026, 09:24:14 via Wykop
  • 0
Podczas obrony koniecznej, musisz wykonywać dziwne zachowania bo inaczej od 3 do 5 lat paki, za obronę przed agresywnym zwierzęciem.

Poniekąd to zasługa posła Litewki :)


@Pan_Slon: wez cos wiecej napisz- jakie ruchy
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
02.05.2026, 15:20:16 via Wykop
  • 6
@smallboobslover: krzyk, odgonienie, proszenie, uciekanie, pozwolenie psu żeby Ciebie, twoje dzieci pogryzł, dopiero po tym możesz obezwładniać pasa lol
  • Odpowiedz
jednorazowy
jednorazowy
jednorazowy
02.05.2026, 07:35:10 via Wykop
  • 28
Mam dla Was smutną wiadomość. Nic się nie zmieni. Polska to mentalny wschód. Tutaj prawo do bycia bandziorem i szkodzenia innym obywatelom jest ważniejsze od prawa człowieka do spokojnego i bezpiecznego życia.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smallboobslover
smallboobslover
02.05.2026, 09:25:20 via Wykop
  • -2
@jednorazowy: jak mamy p[rezydenta bandziora co okradł starca na mieszkanie i brylował z zakapiorami - to o czym mozemy mówić.
PO takie samo- zamiast wystawićwspólnego kandydata, który nie bedzie z PO to wystawili polaryzujacych ludzi.
  • Odpowiedz

brajanusz84
brajanusz84
02.05.2026, 08:10:09 via Wykop
  • 22
Psy i psiarze... jak ja wami k---a gardzę. Jeszcze kilka lat temu, kiedy mówiłem znajomym ze nienawidzę psów to bylo wielkie zdziwienie, teraz troche się zmienia. Kraj z największą ilością psów na mieszkańca w Europie. Wszędzie to 4 nożne, szczekające g---o.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yuuuuuuiii
yuuuuuuiii
yuuuuuuiii
02.05.2026, 14:35:08 via Wykop
  • 8
@brajanusz84: No dokładnie, kupują wielkie psy pasterskie, czasami po dwa, jakieś wilczury itp. Trzymają to w mieszkaniach 40m2. Pakują to do windy, nie można jechać normalnie bo nie wejdę przecież żeby mnie ten inwentarz obwąchiwał albo może ugryzł. Zostawia to wszęddzie te gówna i sierść. Chcą czuć się jak chłop pańszczyźniany w średniowieczu, bez zwierzyny i smroddu nie zasną spokojnie - można człowieka ubrać jak w XXIw. ale mentalności się
  • Odpowiedz
Pablo_roztrzepany
Pablo_roztrzepany
Pablo_roztrzepany
02.05.2026, 05:57:22 via Wykop
  • 17
Tak obiektywnie, było dużo bardziej rażących przypadków gdzie psy sobie wyszły z posesji i g---o zrobili za to. Nawet kogoś pare lat temu psy zagryzły. Albo ten typ od strzelnicy, był w ciężkim szoku, że go aresztowali.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Camillus2
Camillus2
02.05.2026, 16:49:23 via Wykop
  • 0
@Pablo_roztrzepany: ale on miał chyba znajomości
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3157
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3004
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2593
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
2448
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2316
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #czworonogi
  • #pies
  • #pogryzienieprzezpsa
  • #wyrok
  • #polska
  • #agresywnypies
  • #zdrowie
  • #sokol
  • #psiecko
  • #czestochowa
  • #smierc
  • #dziecko
  • #ocpsa
  • #kryminalne
  • #znowupies

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking