Wpis z mikrobloga

@szurszur: Ja nie szanuje tego narodu ze względu na to iż oni nie są nawet świadomi swojej historii czy tożsamości. Wiele razy spotykałem się ze zjawiskiem, że po pytaniu skąd jesteś, wielu niechętnie odpowiada bądź kłamie czy się wręcz wstydzi. #!$%@? mnie to ich szukanie gierojów narodowych na siłe. Dla mnie jest to kraj sztuczny bez przyszłości i tyle.
Kurdowie do dzisiaj nie mają własnego państwa, a jakoś nie jest to powodem do wyśmiewania ich.


@szurszur: Jak to nie? Słyszałem ostatnio w knajpie taki dowcip.

Siedzą przy flaszce Rusek, Polak, Niemiec i Kurd. Rozmowa schodzi na tematy polityczne. Niemiec pyta Ruska:
- Sasza, na kogo głosowałeś?
- Jak to na kogo? Na Putina, jak wszyscy! Wy sobie możecie łykać zachodnią propagandę jak pelikany, ale my mamy męża stanu, który w
Niemcy tak samo


@piotr-zbies: przynajmniej w części nie chcieli przyjąć do wiadomości, że Czesi to nie są Niemcy i patrzyli ze zdumieniem na to co się działo w II poł XIX wieku. Mamy XXI wiek a Polacy podobnie jak Rosjanie bóldupią o "sztuczny twór". Oczywiście ukraiński ruch narodowy to zawsze musi być coś sterowalnego z zewnątrz, jakiś spisek, eksperyment laboratoryjny. Stała cecha dla narodów które odczuwają mentalne przywiązanie do tych terenów
@Rozpustnik: Jak to Niemcy postanowili zaatakować siłę Polski tamtych czasów i uderzyli bezpośrednio w swego rodzaju "kosmopolityzm" Polski licząc na silne tendencje separatystyczne i znakomite uszczuplenie swojego bezpośredniego sąsiada.

I teraz najlepsze. Dziś Ci sami Niemcy, mają nam za złe że nie chcemy się bawić w różnorodność kulturową gdy sami kilkadziesiąt lat wcześniej ją zniszczyli aktywnym wspieraniem państwa Ukraina nie dość jeszcze do wiwatu Niemcy wymordowali mniejszość Żydowską. I teraz Ci