Wpis z mikrobloga

Omg trzymajta mie bo nie wyczymie.

TL;DR


Tyle miesięcy upokorzeń, czarnuchowego z-----------a za 2 albo za 3 za c--j nie piniondze, za każdym j-----m razem jak koleżanka odchodzi na macierzyński, przejmuję jej robotę i słyszę, że jestem tak c-----a, że podwyżki nie będzie i w ogóle czarna owca w zespole i najgorzej, bo zamiast z nimi plotkować, pracuję, żeby wyrobić terminy.

Ta szefowa, o której wrzucałam gify pod tagiem #aloszkatyczarnuchu kiedy mnie do k-----y doprowadzała - takiej jak gifrel, dzisiaj, dostanie ode mnie za chwilę wypowiedzenie.

Roboty jest od z-------a, same poważniejsze sprawy, które ogarniałam głównie ja.

Pokażę jej, jak się nie buduje silnego zespołu.
Robisz z kogoś chłopca do bicia, choć robi najtrudniejsze rzeczy? To nara, powodzenia z rzeczami, których beze mnie prędko nie ogarniecie.

Trzymajta kciuki, za niedługo wręczam papier i oby adios małpiszonos od maja!


#pracbaza #gownowpis #chwalesie #czujedobrzeczlowiek #gif
aloszkaniechbedzie - Omg trzymajta mie bo nie wyczymie.

TL;DR 

SPOILER

Tyle ...

źródło: comment_MGCIzedsNoG2V9n4T05nqtYkVJw6mKvm.gif

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aloszkaniechbedzie: Mogłaś dodać po złożeniu wypowiedzenia, że skoro teraz będzie jej brakować doświadczonej kadry to możesz wrócić za 100% podwyżki i na twoich warunkach( ͡° ͜ʖ ͡°) reakcja była by dużo lepsza
  • Odpowiedz
Czemu tak długo wytrzymałam?

Nie złożyłabym wypowiedzenia nie mając nagranej nowej roboty. Nie mam oszczędności, a małe zadłużenie i utrzymuję się sama, więc ryzyko bezrobocia - nie bardzo.

Z własnego doświadczenia wiem, że szukanie nowej z jednoczesnym chodzeniem do obecnej jest ciężkie i trwa. Rozmowy o pracę zazwyczaj wymagają urlopu lub kombinowania, a trochę ich trzeba przejść.


@aloszkaniechbedzie: Jeżeli cały ten czas szukałaś pracy, to szanuję! Wywnioskowałam z Twojej wypowiedzi,
  • Odpowiedz
@kociorek: tak, po tej rozmowie oceniającej, jak płakałam w rękaw swojemu lubemu, kazał mi zrobić te nowe cv i działać; pierwsze wysłałam dokładnie 5 lutego :D
wysyłałam CV w każdym tygodniu, przeglądałam oferty intensywnie,
szybko zaczęłam dostawać telefony ; o

byłam na rozmowach w 4 firmach, z czego w 2 przeszłam różne etapy i te 2 złożyły mi ofertę, wczoraj zakończyłam dylemat, którą wybrać, otrzymałam list intencyjny i voila
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Gratuluję, j---ć januszy biznesu, niech żyje szanowanie samego siebie, swojego czasu i umiejętności.

W ogóle strasznie mnie w-----a i jednocześnie żenuje, jak w profesjonalnej, znaczy zawodowej sytuacji ktoś k---a płacze - czy to jest j----e przedszkole czy poważna firma? Zwłaszcza, że tacy ludzie najczęściej sami tworzą tony gówna, a jak to g---o obróci się przeciwko nim (a prędzej czy później to się wydarzy) to nagle wielce emocjonalnie sponiewierani i
  • Odpowiedz