Wpis z mikrobloga

Omg trzymajta mie bo nie wyczymie.

TL;DR


Tyle miesięcy upokorzeń, czarnuchowego z-----------a za 2 albo za 3 za c--j nie piniondze, za każdym j-----m razem jak koleżanka odchodzi na macierzyński, przejmuję jej robotę i słyszę, że jestem tak c-----a, że podwyżki nie będzie i w ogóle czarna owca w zespole i najgorzej, bo zamiast z nimi plotkować, pracuję, żeby wyrobić terminy.

Ta szefowa, o której wrzucałam gify pod tagiem #aloszkatyczarnuchu kiedy mnie do k-----y doprowadzała - takiej jak gifrel, dzisiaj, dostanie ode mnie za chwilę wypowiedzenie.

Roboty jest od z-------a, same poważniejsze sprawy, które ogarniałam głównie ja.

Pokażę jej, jak się nie buduje silnego zespołu.
Robisz z kogoś chłopca do bicia, choć robi najtrudniejsze rzeczy? To nara, powodzenia z rzeczami, których beze mnie prędko nie ogarniecie.

Trzymajta kciuki, za niedługo wręczam papier i oby adios małpiszonos od maja!


#pracbaza #gownowpis #chwalesie #czujedobrzeczlowiek #gif
aloszkaniechbedzie - Omg trzymajta mie bo nie wyczymie.

TL;DR 

SPOILER

Tyle ...

źródło: comment_MGCIzedsNoG2V9n4T05nqtYkVJw6mKvm.gif

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jestemprawnikiemzaufajmi: wygarnęłam wszystko, ale uważam, że palenie mostów w każdym przypadku może się obrócić przeciwko nam i uważam, że w każdej sytuacji trzeba zachować klasę

a dzięki temu, że szefowa puszczała mnie z roboty, kiedy chciałam, poszłam na każdą rozmowę niemal nie tracąc urlopu więc spoko, dla załagodzenia atmosfery, w której przyjdzie mi siedzieć jeszcze 2 tygodnie dodałam to i nie czuję się jak p---a

a jako osoba zadłużona, chętnie przygarnę każdy dodatkowy hajs, w tym za
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Dobra decyzja, gratuluję!
Sam też stoję przed taką decyzją (u mnie atmosfera może zła nie jest, ale pewne rzeczy powodują, że nie mam zamiaru narażać się odpowiedzialnością na pewne rzeczy), tzn. podjąłem ją już w sumie dawno, ale teraz dopiero mogę sobie pozwolić na ten krok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz