Wpis z mikrobloga

Omg trzymajta mie bo nie wyczymie.

TL;DR


Tyle miesięcy upokorzeń, czarnuchowego #!$%@? za 2 albo za 3 za #!$%@? nie piniondze, za każdym #!$%@? razem jak koleżanka odchodzi na macierzyński, przejmuję jej robotę i słyszę, że jestem tak #!$%@?, że podwyżki nie będzie i w ogóle czarna owca w zespole i najgorzej, bo zamiast z nimi plotkować, pracuję, żeby wyrobić terminy.

Ta szefowa, o której wrzucałam gify pod tagiem #aloszkatyczarnuchu kiedy mnie do #!$%@? doprowadzała - takiej jak gifrel, dzisiaj, dostanie ode mnie za chwilę wypowiedzenie.

Roboty jest od #!$%@?, same poważniejsze sprawy, które ogarniałam głównie ja.

Pokażę jej, jak się nie buduje silnego zespołu.
Robisz z kogoś chłopca do bicia, choć robi najtrudniejsze rzeczy? To nara, powodzenia z rzeczami, których beze mnie prędko nie ogarniecie.

Trzymajta kciuki, za niedługo wręczam papier i oby adios małpiszonos od maja!


#pracbaza #gownowpis #chwalesie #czujedobrzeczlowiek #gif
Pobierz aloszkaniechbedzie - Omg trzymajta mie bo nie wyczymie.

TL;DR 

SPOILER

Tyle ...
źródło: comment_MGCIzedsNoG2V9n4T05nqtYkVJw6mKvm.gif
  • 129
@aloszkaniechbedzie: Jeśli masz w obecnej umowie zakaz konkurencji, to pamiętaj, że jest ważny tylko jeśli towarzyszy mu odszkodowanie (płacone Tobie, za to, że powstrzymujesz się od działalności konkurencyjnej). Czyli jeśli pracodawca, wkrótce już były, nie płaci Ci umówionej kwoty, lub umowa w ogóle żadnej nie przewiduje, to zakaz nie jest wiążący.
Korpo jest synonimem molochow, gdzie ludzie to male trybiki, ktore można wymienić z godziny na godzinę, podczas gdy oni myślą ze sa pępkiem świata i cala korpo bez nich runie dlatego pracują po 12h ku chwale korporacji i wlasnej kariery


@aloszkaniechbedzie: raczej sie nie przejmie Twoim papierem
No to wołam i mówię jak jest :D

Tytułem wstępu chowam w spoiler, bo nuda :D To w ramach zmotywowania wszystkich czarnuchów w gównianej sytuacji!


Szefowa przyjaźni się z kolegą z zespołu, on jest obibokiem i robi sobie świetny pr, jak to nie #!$%@?, a ona to łyka.
Each fucking day plotkują, włażą se w zady i nawijają na telefonach na tematy prywatne, roboty trochę.




Poszłam kulturalnie do kadr sprawdzić datę zawarcia