Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Isanell

Isanell

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2556
  • Znaleziska 218
  • Mikroblog 2338
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 62
cheture
cheture
15.06.2026, 17:12:57
  • 94
może i siadła mi prawie pikawa ale wszystkie rzeczy w robocie zrobiłam dobrze i nawet jeszcze czekoladki dostałam
cheture - może i siadła mi prawie pikawa ale wszystkie rzeczy w robocie zrobiłam dobr...

źródło: IMG_6651

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 15.06.2026, 19:56:14 via Wykop
  • 43
@cheture: to wy się nie stresujecie w trakcie snu?
Isanell - @cheture: to wy się nie stresujecie w trakcie snu?

źródło: IMG_8338

Pobierz
  • Odpowiedz
Neocaridina
Neocaridina
14.06.2026, 09:06:41
  • 3
Neocaridina

źródło: comment_1635720948jEldEzZkCnSP87ey92nCKs

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 14.06.2026, 10:35:35 via Wykop
  • 0
@Neocaridina: I
  • Odpowiedz
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
13.06.2026, 18:14:46
  • 64
PorzeczkowySok

źródło: 209

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 13.06.2026, 21:41:01 via Wykop
  • 1
@PorzeczkowySok: do zeszłego roku nadal miałem neta z DSL xd 15/1 mbps to max
  • Odpowiedz
Isanell
Isanell 13.06.2026, 21:43:37 via Wykop
  • 0
@assninja: ile tam szło tego prądu odzyskać?
  • Odpowiedz
Isanell
Isanell 13.06.2026, 21:42:17
  • 0
Przyszło mi przejechać przez Węgry na wakacje.
Jak wy z tak c-------i drogami żyjecie na codzień?
#wegry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
13.06.2026, 21:42:54 via Android
  • 0
@Isanell: latamy nad nimi
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
14.06.2026, 07:30:35 via Android
  • 1
@Isanell: powrót do polskich lat 2000.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
18.05.2026, 22:44:27
  • 212
Zaraz się ciepło zrobi i będą pierdziec po nocach tymi motorynkami
wfyokyga - Zaraz się ciepło zrobi i będą pierdziec po nocach tymi motorynkami

źródło: temp_file4507580958911509099

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 19.05.2026, 08:00:55 via Wykop
  • 3
@ShineLow: stopery są po to abyś od wiatru nie ogłuchł. Wystaw łeb za szybę jadąc na autostradzie to będziesz wiedział o co chodzi. A za głośne wydechy powinny być baty
  • Odpowiedz
LadySandra
LadySandra
17.05.2026, 15:14:19
  • 0
#linuxmint #linux #debian #fedora

Co byś zainstalował z ponizszych distro na swoim kompie (unikając ubuntu based distro)

Co byś?

  • Fedora 44 33.3% (45)
  • Nobara 6.7% (9)
  • Debian 13 28.9% (39)
  • Linux Mint Debian Edition 31.1% (42)

Oddanych głosów: 135

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 17.05.2026, 16:31:44 via Wykop
  • 1
@LadySandra: Ubuntu/Mint (zwykły). Jeszcze się z debianem pomęczysz a pierwsze distro nie ma zniechęcić, także tym bardziej nie RPMy i inne red haty.
  • Odpowiedz
HedonistycznyEremita
HedonistycznyEremita
12.05.2026, 20:27:41
  • 8
#eurowizja Wstydu absolutnie nie ma, ale dobór piosenki kompletnie nietrafiony (za ambitna). To Eurowizja, a nie festiwal r'n'b czy America's got talent.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 12.05.2026, 20:29:17 via Wykop
  • 0
@HedonistycznyEremita: ma jury zadowolić w tym roku nie ludzi
  • Odpowiedz
Najmienkszy_puszkarz
Najmienkszy_puszkarz
12.05.2026, 19:50:05
  • 2
Myślałem że bardziej naturalnie będzie słychać te skrzypce.
#eurowizja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 12.05.2026, 19:53:38 via Wykop
  • 0
@Najmienkszy_puszkarz: to playback
  • Odpowiedz
MagicznyMateusz
MagicznyMateusz
12.05.2026, 19:50:41
  • 0
Jak jej pękła ta struna to tam wszystko jest z playbacku? #eurowizja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 12.05.2026, 19:51:15 via Wykop
  • 2
@MagicznyMateusz: instrumenty są z playbacku
  • Odpowiedz
Isanell
Isanell 20.04.2026, 22:05:22
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Altar
Altar
21.04.2026, 00:04:11 via Android
  • 3
@Foxbat: On brzmi jak ktoś, kto może jej udzielać.
  • Odpowiedz
PanMlecz
PanMlecz
23.04.2026, 21:01:19 via Wykop
  • 0
@Isanell: a mi stanął od tego jak pomyślałem sobie jak claude sobie z tym świetnie musiał poradzić. Dobry projekt i miłego oglądania życzę
  • Odpowiedz
Adrianek7812
Adrianek7812
Adrianek7812
10.04.2026, 21:01:35
  • 44
Byłem dzisiaj w restauracji, oczywiście parking płatny pod lokalem, na tablicy parkingowej informacja że bilet można zakupić w kasie restauracji. No i miałem kupić ale jakoś zapomniałem, normalnie złożyłem zamówienie i tyle, po jakiejś godzinie wychodzę z restauracji a tam za wycieraczką taki świstek wsadzony. Poszedłem ponownie z tym do restauracji, zwracałem uwagę na to że mogę zapłacić za tę godzinę oraz że i tak już zostawiłem sporą kwotę w restauracji za
Adrianek7812 - Byłem dzisiaj w restauracji, oczywiście parking płatny pod lokalem, na...

źródło: 1000000519 (1)

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 10.04.2026, 21:40:09 via Wykop
  • 471
@Adrianek7812: Wyjeb do kosza i zapomnij o temacie
  • Odpowiedz
movsd
movsd
14.03.2026, 20:51:07
  • 20
Kupiłem citizen tsuyosa small second, ale jeszcze mogę zwrócić. Za duży czy w sam raz?
#zegarki
movsd - Kupiłem citizen tsuyosa small second, ale jeszcze mogę zwrócić. Za duży czy w...

źródło: 1000107924

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 15.03.2026, 00:47:13 via Wykop
  • 1
@movsd: gdzie kupiłeś, można linka? :)
  • Odpowiedz
Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad
08.03.2026, 14:01:15
  • 30
#gotujzwykopem #pizza #bojowkapiekarska dzisiaj tak
Kondtrad - #gotujzwykopem #pizza #bojowkapiekarska dzisiaj tak

źródło: IMG_20260308_145037566_HDR

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 08.03.2026, 16:26:26 via Wykop
  • 0
@Kondtrad: jakiś przepis ten tego można prosić?
  • Odpowiedz
Isanell
Isanell 08.03.2026, 18:46:27 via Wykop
  • 0
@Kondtrad: dzięki!
  • Odpowiedz
Boss86
Boss86
27.02.2026, 06:27:26
  • 25
Ale będzie dzisiaj brum brum i łutututu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motocykle
Boss86 - Ale będzie dzisiaj brum brum i łutututu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motocykle

źródło: 1772173520841

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 27.02.2026, 06:51:22 via Wykop
  • 0
@Boss86: fajny bagażnik, sprawdza się? Myślałem nad czymś takim, podeślij jaki to model :)
  • Odpowiedz
dzester
dzester
23.02.2026, 14:41:36
  • 723
Wiecie że blog „Ania gotuje” jest większy od wykopu XD
Brawo #nowywykop #wykop
dzester - Wiecie że blog „Ania gotuje” jest większy od wykopu XD 
Brawo #nowywykop #w...

źródło: IMG_4671

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 23.02.2026, 19:21:44 via Wykop
  • 18
@dzester:
Isanell - @dzester:

źródło: IMG_7248

Pobierz
  • Odpowiedz
fatoom87
fatoom87
fatoom87
28.01.2026, 05:46:16
  • 13
Pizza w moim mieście osiągnęła cenę 69zl za placka wielkości talerza.
Fakt, całkiem dobra na wloskich produktach.

Jednocześnie równie dobra pizza we Wloszech a konkretnie na Sycylii tydzien temu kosztowała średnio od 7-9 euro w bardzo przyzwoitej knajpie.

Gdzie ta nasza gastronomia skręca? Placek za 70zl?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 28.01.2026, 08:01:15 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
09.01.2026, 05:40:30
  • 1713
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 287
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 09.01.2026, 07:08:03 via Wykop
  • 82
@whos_your_daddy_snakegirl: właśnie dlatego to diagnosta diagnozuje a psychiatra tą diagnozę potem stawia aby każdy sobie jak horoskop sam takiej diagnozy nie stawiał. Zawsze w każdym środowisku trafiają się przypadki zasłaniające się tematem aby nie konfrontować się ze światem, może Ty problemów z ASD/ADHD nie masz, to nigdy nie jest czarno białe że u każdego wygląda to identycznie. Dlatego też nazywa się to spektrum, każdy ma z czym innym problemy w
  • Odpowiedz
ptt_
ptt_
05.12.2025, 19:23:00
  • 13
#piractwo #usenet #piratujo #torrent #torrenty

Tak szukałem czegoś na reddicie i wyskoczyło mi to. Tak to można piratować. Prawie 1,6 PB (petabajtów)

https://www.reddit.com/r/DataHoarder/s/iu8073pRMZ
ptt_ - #piractwo #usenet #piratujo #torrent #torrenty

Tak szukałem czegoś na reddici...

źródło: RDT_20251205_201935479494743519646374

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isanell
Isanell 05.12.2025, 20:48:37 via Wykop
  • 0
@Grzegorz93: przewiduje że też tak się za kilka lat u mnie skończy. Choroba postępuje. Obecnie mam NAS 4 zatokowy i 2x12TB w parity w UNRAID w 90% zajęte. Jako doświadczona osoba, jak polecałbyś podejść do tematu zajęcia pozostałych wolnych dwóch zatok? (Przez lata doszedłem do 4TB w zeszłym roku i jak widać choroba zaczęła postępować drastycznie tego momentu)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • Wpierw musisz zatraci ludzk form aby poj istot sprawiedliwo ci

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.03.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.10.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking